fbpx

PMD Pre-MBA UKR “Effective Leadership in the VUCA World”

25/ 02/ 2020
    Умови сьогоднішнього складного і невизначеного світу, в яких доводиться діяти лідерам, вимагають більшої гнучкості, адаптивності, нових способів мислення і дії. Окрім накопичення знань і навичок, процес становлення лідера відбувається через внутрішні трансформації. Усвідомлення природи таких трансформацій у поєднанні з особливими практичними інструментами допомагає більш цілісному та ефективному розвитку лідера. Дякуємо Вітаутасу Бучюнасу за проведення яскравого інтерактивного модуля: Ефективне лідерство у VUCA-світі; професіоналізм, легкість і доступність викладу інформації, та готовність поділитися цінним досвідом та експертною думкою! Особлива подяка нашим партнерам: U-Integral, CXdesign, Japan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), Filberry, La Famiglia Catering!
01/

 

Умови сьогоднішнього складного і невизначеного світу, в яких доводиться діяти лідерам, вимагають більшої гнучкості, адаптивності, нових способів мислення і дії. Окрім накопичення знань і навичок, процес становлення лідера відбувається через внутрішні трансформації. Усвідомлення природи таких трансформацій у поєднанні з особливими практичними інструментами допомагає більш цілісному та ефективному розвитку лідера.

Дякуємо Вітаутасу Бучюнасу за проведення яскравого інтерактивного модуля: “Ефективне лідерство у VUCA-світі”; професіоналізм, легкість і доступність викладу інформації, та готовність поділитися цінним досвідом та експертною думкою!

Особлива подяка нашим партнерам: U-Integral, CXdesign, Japan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), Filberry, La Famiglia Catering!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: