fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Pilot project on the sale of transportation services by own carriages of PJSC “Ukrzaliznytsya”

17/ 10/ 2018
    У Комітеті з логістики розпочалося обговорення пілотного проекту з продажу послуги перевезення власними вагонами ПАТ «Укрзалізниця» через систему ProZorro.Продажі.  Представники Prozorro.Продажі повідомили, що 5% вільного парку Укрзалізниці щодня виставлятимуться на аукціон. Така система планується до запуску вже 15 листопада цього року. У відповідь бізнес надав свої коментарі щодо запровадження пілотного проекту, зокрема, компанії зазначають, що дане питання потребує більш детального аналізу та доопрацювання.  Ми дуже дякуємо нашим компанія за активну участь у дискусії та представникам Prozorro.Продажі за презентацію нововведення та співпрацю з бізнесом.
01/

 

У Комітеті з логістики розпочалося обговорення пілотного проекту з продажу послуги перевезення власними вагонами ПАТ «Укрзалізниця» через систему ProZorro.Продажі. 

Представники Prozorro.Продажі повідомили, що 5% вільного парку Укрзалізниці щодня виставлятимуться на аукціон. Така система планується до запуску вже 15 листопада цього року. У відповідь бізнес надав свої коментарі щодо запровадження пілотного проекту, зокрема, компанії зазначають, що дане питання потребує більш детального аналізу та доопрацювання. 

Ми дуже дякуємо нашим компанія за активну участь у дискусії та представникам Prozorro.Продажі за презентацію нововведення та співпрацю з бізнесом.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: