fbpx

A decree aimed at combating the illegal circulation of timber was signed

09/ 07/ 2019

Вітаємо підписання Президентом України Володимиром Зеленським Указу «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини.

Як зазначено на офіційному сайті, Указ зобов’язує до 1 листопада 2019 року перейти на централізований електронний облік деревини підприємства, що входять до сфери управління Міністерства оборони України.

Крім того, указ Президента передбачає відповідне доручення щодо активізації використання системи електронного обліку деревини лісокористувачами комунальної форми власності.

До того ж, запропоновано встановити кримінальну та адміністративну відповідальність щодо обігу деревини без внесення відомостей до Єдиної державної системи електронного обліку деревини. Указ містить відповідне доручення Уряду.

Європейська Бізнес Асоціація поділяє позицію Офісу Президента щодо необхідності запровадження загальнодержавної системи електронного обліку деревини, обов’язкової для введення всіма постійними лісокористувачами для подолання проблеми незаконних рубок. Це один з пріоритетів Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації.

Чекаємо на офіційну публікацію відповідного Указу.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: