fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Development Programme on Logistics

date: 14/06/2021

Що складнішим стає світ логістики, то важливішу роль для бізнесу відіграють досвід і знання провідної логістичної компанії.

Дякуємо Irina Stelmakh за чудову організацію візиту до найбільшого та найпотужнішого в Україні аеропорту – «Бориспіль», який проводився в рамках проведення Програма розвитку з логістики! Окрема подяка представникам ZAMMLER GROUP, зокрема директору департаменту авіаційних та морських перевезень – Andrey Krivorotov за яскраву пізнавальну екскурсію щодо особливостей та основних процесів авіаційних перевезень, професіоналізм, легкість і доступність подачі інформації, а також бажання поділитися власними знаннями та досвідом!

Також в рамках проведення Програма розвитку з логістики відбувся Візит до групи терміналів ТІС, ТОВ ТрансІнвестСервіс (ТІС) – найбільшого приватного стивідорного оператора в Україні. ТрансІнвестСервіс (ТІС) налічує п’ять терміналів: “ТІС-Зерно”, “ТІС-Міндобрива”, “ТІС-Руда”, “ТІС-Вугілля” та “ТІС-КТ”. Компанія “ТІС” володіє всією інфраструктурою терміналів та власною залізничною станцією.

Щиро дякуємо Александр Литвинов та всім представникам TIS та DP World TIS – Pivdennyi за насичену цікаву екскурсію, професіоналізм, бажання поділитися власними знаннями та досвідом, та унікальну можливість побачити ТрансІнвестСервіс (ТІС) на власні очі!

ZAMMLER GROUP, Raben Group Ukraine, Centre for Transport Strategies, Lamarin, Radisson Hotel City Centre Odesa дякуємо за гостинність та приємну співпрацю!

 
01/

Partners

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: