fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Programme for Management Development Pre-MBA. Module 7. The Role of Marketing in Organizational Management on Forming Effective Team

date: 09/10/2021

Маркетинг – це серцевина бізнесу. Хто би ним не займався – спеціаліст, директор компанії чи її власник, маркетингова функція залишається якірною. Бо без уваги споживача, без розуміння потреб і знання, як ці потреби задовольнити, бізнес не може існувати.

Для формування маркетингової команди в організації важливо будувати філософію в компанії, шукати сильні сторони, вміти знаходити мотивацію.

Дякуємо Тетяні Лукинюк за проведення насиченого інформативного модуля: “Роль маркетингу в менеджменті організації для побудови ефективної команди” Програма розвитку для управлінців Pre-MBA; професіоналізм, легкість подачі матеріалу і бажання поділитися власними знаннями та досвідом!

Особлива подяка нашим партнерам: Kyivstar, Henkel, Go4CFO – Фіндиректор як сервіс, Lanka.CX, GlobalLogic Ukraine, Japan Tobacco International (JTI Careers), White Sales, Дарниця, La Famiglia Catering, IDS Borjomi Ukraine та Creative State of Arsenal за приємну співпрацю!

01/

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: