fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Cycle Day

date: 13/06/2021

🚵‍♂‍ Попри мінливу погоду вчора все ж відбувся наш захоплюючий та енергійний EBA Cycle Day!

🏅 У мальовничому та гостинному Конгрес Готель “Пуща” зібрались понад 100 учасників, аби корисно і цікаво провести разом вихідний. Перш ніж відправитись у заїзд, ми розігріли м’язи з Андрей Братащук, майстром спорту міжнародного класу з велоспорту-шоссе, тренером HARDIO.

🚩 Розділившись на дві групи Beginners та Advanced, учасники проїхали маршрут, який пролягав через зелені пейзажі Пущі-Водиці і був розроблений veliki.ua. По завершенню драйвової поїздки на велосипедистів очікували подарунки від наших партнерів Unilever та розслаблююча стретчінг-сесія від Zoi Simona, спеціаліста із фізичної реабілітації та йогатерапевта. І авжеж, безліч смаколиків від нашого головного партнера PepsiCo Ukraine, з яким ми вже кілька років поспіль організовуємо цю спортивну подію. Окремо хочемо подякувати нашим постійним та надійним партнерам з логістики 2Amovers.

😍 Дякуємо учасникам за активність, сподіваємося, ви отримали купу позитивних емоцій та заряд енергії на весь робочий тиждень! До зустрічі на наступних заходах Асоціації 😉

01/

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: