fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The evaluation of the courts’ work in 2021 remained unchanged

20/ 02/ 2022
  Експертне дослідження «Судовий індекс» Європейської Бізнес Асоціації за 2021 рік продемонструвало незмінність в оцінках роботи судової системи членськими компаніями Асоціації. У 2021 році інтегральний показник «Судового індексу» продемонстрував мінімальне зростання до 2,51 балів за 5-ти бальною шкалою (у 2020 році він складав 2,50 балів). В цілому оцінки роботи судової системи з боку бізнесу шість років поспіль були майже незмінним. View the presentation При цьому рівень довіри до судової системи з боку керівників компаній дещо зріс та склав 1,96 балів (1,82 у попередньому періоді). Зазначається, що оцінка директорів, завжди має більш емоційне забарвлення, ніж оцінка юристів. Водночас оцінки юристів дещо погіршились. Так, оцінка неупередженості судової системи з боку експертної юридичної спільноти знизилась до 2,64 балів (2,69 у 2020 році), як і оцінка факторів організації та діяльності судової системи - 2,92 балів (2,98 у минулій хвилі опитування). Найкраще експерти оцінюють доступність судових рішень, кваліфікацію та професіоналізм суддів, доступність судового захисту, а найгірше – строки прийняття судових рішень. Ці фактори лишаються незмінними з 202 року. Найвищу оцінку від професійної спільноти отримали господарські суди – 2,62 балів з 5-ти можливих. На другому місці адміністративні – 2,5 балів, і на третьому – загальні суди з оцінкою 2,4 балів. Про дослідження «Судовий Індекс» проводиться Європейською Бізнес Асоціацією з 2013 року для моніторингу та своєчасного виявлення проблемних аспектів у взаємовідносинах між бізнесом та судовою гілкою влади. Він складається з трьох рівнозначних компонентів: оцінка рівня довіри до судової системи керівниками компаній-членів EBА, оцінка неупередженості судової системи, середня оцінка дев’яти факторів організації та діяльності судової системи. У поточній хвилі дослідження взяли участь 101 юристів членських компаній Асоціації та більше 100 топ-менеджерів компаній.

Експертне дослідження «Судовий індекс» Європейської Бізнес Асоціації за 2021 рік продемонструвало незмінність в оцінках роботи судової системи членськими компаніями Асоціації.

У 2021 році інтегральний показник «Судового індексу» продемонстрував мінімальне зростання до 2,51 балів за 5-ти бальною шкалою (у 2020 році він складав 2,50 балів). В цілому оцінки роботи судової системи з боку бізнесу шість років поспіль були майже незмінним.

View the presentation

При цьому рівень довіри до судової системи з боку керівників компаній дещо зріс та склав 1,96 балів (1,82 у попередньому періоді). Зазначається, що оцінка директорів, завжди має більш емоційне забарвлення, ніж оцінка юристів.

Водночас оцінки юристів дещо погіршились. Так, оцінка неупередженості судової системи з боку експертної юридичної спільноти знизилась до 2,64 балів (2,69 у 2020 році), як і оцінка факторів організації та діяльності судової системи – 2,92 балів (2,98 у минулій хвилі опитування).

Найкраще експерти оцінюють доступність судових рішень, кваліфікацію та професіоналізм суддів, доступність судового захисту, а найгірше – строки прийняття судових рішень. Ці фактори лишаються незмінними з 202 року.

Найвищу оцінку від професійної спільноти отримали господарські суди – 2,62 балів з 5-ти можливих. На другому місці адміністративні – 2,5 балів, і на третьому – загальні суди з оцінкою 2,4 балів.

Про дослідження

«Судовий Індекс» проводиться Європейською Бізнес Асоціацією з 2013 року для моніторингу та своєчасного виявлення проблемних аспектів у взаємовідносинах між бізнесом та судовою гілкою влади. Він складається з трьох рівнозначних компонентів: оцінка рівня довіри до судової системи керівниками компаній-членів EBА, оцінка неупередженості судової системи, середня оцінка дев’яти факторів організації та діяльності судової системи. У поточній хвилі дослідження взяли участь 101 юристів членських компаній Асоціації та більше 100 топ-менеджерів компаній.

Presentations and documents

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: