fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Update on mobilization legislation: what businesses should know

30/ 04/ 2024
  Партнер практики кримінально-правового захисту Sayenko Kharenko Сергій Смірнов, радниця Злата Симоненко, а також юрист Тетяна Гудима в рамках зустрічі Комітету захисту і безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації зробили презентацію новел до законодавства щодо мобілізації та практичних проблем під час виклику осіб до ТЦК та шляхи їх вирішення, а також розказали про актуальні питання щодо бронювання співробітників. Під час виступу спікери звернули увагу на нову процедуру ведення військового обліку та обов’язку оновлення військово-облікових документів для всіх громадян України. Також окремо розкрили проблеми для військовозобов’язаних громадян України, які знаходяться за кордоном та питання, які виникають під час подання заяви на консульські дії, а також оновлення документів.  Окремо актуалізували проблеми бронювання співробітників та новели, які варто очікувати найближчим часом. Контакти: Партнер Сергій Смірнов, email: [email protected] Радниця Симоненко Злата, email: [email protected] Радники Asters Юна Потьомкіна та Антон Сінцов проаналізували зміни, які вносить новий закон про мобілізацію та військовий облік. Вони розповіли про оновлену процедуру вручення повісток та розкрили особливості, які передбачені новим законодавством. Також звернули увагу на процедуру повідомлення ТЦК та СП про поважні причини неприбуття по повістці.  Зазначили про такий новий механізм як заходи впливу, який застосовується у випадку невиконання особою своїх зобовʼязань за мобілізаційним законодавством. Окрему увагу спікери приділили питанню відстрочки від мобілізації, зокрема зазначили які категорії осіб мають право на відстрочку та як її оформити. Контакти: Радниця Юна Потьомкіна, email: [email protected] Радник Антон Сінцов, email: [email protected]

Партнер практики кримінально-правового захисту Sayenko Kharenko Сергій Смірнов, радниця Злата Симоненко, а також юрист Тетяна Гудима в рамках зустрічі Комітету захисту і безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації зробили презентацію новел до законодавства щодо мобілізації та практичних проблем під час виклику осіб до ТЦК та шляхи їх вирішення, а також розказали про актуальні питання щодо бронювання співробітників.

Під час виступу спікери звернули увагу на нову процедуру ведення військового обліку та обов’язку оновлення військово-облікових документів для всіх громадян України. Також окремо розкрили проблеми для військовозобов’язаних громадян України, які знаходяться за кордоном та питання, які виникають під час подання заяви на консульські дії, а також оновлення документів. 

Окремо актуалізували проблеми бронювання співробітників та новели, які варто очікувати найближчим часом.

Контакти:

Партнер Сергій Смірнов, email: [email protected]

Радниця Симоненко Злата, email: [email protected]

Радники Asters Юна Потьомкіна та Антон Сінцов проаналізували зміни, які вносить новий закон про мобілізацію та військовий облік. Вони розповіли про оновлену процедуру вручення повісток та розкрили особливості, які передбачені новим законодавством. Також звернули увагу на процедуру повідомлення ТЦК та СП про поважні причини неприбуття по повістці. 

Зазначили про такий новий механізм як заходи впливу, який застосовується у випадку невиконання особою своїх зобовʼязань за мобілізаційним законодавством. Окрему увагу спікери приділили питанню відстрочки від мобілізації, зокрема зазначили які категорії осіб мають право на відстрочку та як її оформити.

Контакти:

Радниця Юна Потьомкіна, email: [email protected]

Радник Антон Сінцов, email: [email protected]

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: