fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Announcement on search of the developer of Methodical recommendations on the content and procedure of preparation of the report on environmental impact assessment in the mining industry

22/ 02/ 2021
  Комітет промислової екології та сталого розвитку (надалі – Комітет) Європейської Бізнес Асоціації (надалі –  Асоціації) оголошує пошук підрядника для реалізації проєкту з розробки Методичних рекомендацій щодо змісту та порядку складання звіту з оцінки впливу на довкілля у видобувному секторі (надалі – Проєкт). І. Що нам потрібно? Завданням Проєкту є напрацювання галузевих рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) відповідно до Директиви Європейського Парламенту та Ради 2011/92/ЄС від 13 грудня 2011 року про оцінку впливу окремих державних і приватних проєктів на навколишнє середовище, а саме пропонується розробити рекомендації з підготовки звіту з ОВД для підприємств видобувного сектору. Практика розробки подібних документів є досить поширеною у європейських країнах з огляду на стратегічне значення видобувної галузі для економіки та її вплив на довкілля. У результаті реалізації Проєкту очікується підвищення якості наданих звітів з ОВД, зменшення часу підготовки з ОВД та збільшення кількості виданих позитивних висновків з ОВД. ІІ. Кого ми шукаємо?   Компанію, яка зможе підготувати документ на основі постійної тісної взаємодії з компаніями-учасниками Проєкту з урахуванням кращих європейських практик та відповідно до чинного законодавства України. ІІІ. Яким вимогам має відповідати компанія-розробник?  Досвід роботи у сфері екологічного консалтингу. Дотримання встановлених строків надання послуг. Здатність розробити Проєкт відповідно до технічного завдання (додаток 1 до цього Оголошення) та строків, визначених у цьому Оголошенні. Висока якість послуг та обслуговування. Компанія не знаходитися в процесі ліквідації та/або банкрутства. Попередній досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями є перевагою. Інформація про кандидата може мати довільну форму. Що обов’язково має містити заявка кандидата?   Історія діяльності компанії на ринку України. Основні досягнення компанії у реалізації екологічних проєктів.  Цінову пропозицію щодо надання послуг з розробки, відповідно до форми (додаток 2 до цього Оголошення) Можливі додаткові опції, котрі Ви можете запропонувати Комітету Асоціації, та умови їх надання.  Будь-яка інша інформація, що може мати додатковий інтерес для Комітету Асоціації. Оцінка пропозицій буде здійснюватися Асоціацією та компаніями-учасниками Проєкту.  Договір буде укладено з тим претендентом, який чия пропозиція буде відповідати вимогам, визначеним у цьому Оголошенні та додатку 1 до нього, а цінова пропозиція виявиться найменшою. Надіслати свої заяви та отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до Ольги Бойко, координатора Комітету Асоціації: Olga.Boiko@eba.com.ua, тел.: (067) 141 03 12. Термін подання заяв – до 9-го березня 2021 року. Про результати розгляду заявок усіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою. 

Комітет промислової екології та сталого розвитку (надалі – Комітет) Європейської Бізнес Асоціації (надалі –  Асоціації) оголошує пошук підрядника для реалізації проєкту з розробки Методичних рекомендацій щодо змісту та порядку складання звіту з оцінки впливу на довкілля у видобувному секторі (надалі – Проєкт).

І. Що нам потрібно?

Завданням Проєкту є напрацювання галузевих рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) відповідно до Директиви Європейського Парламенту та Ради 2011/92/ЄС від 13 грудня 2011 року про оцінку впливу окремих державних і приватних проєктів на навколишнє середовище, а саме пропонується розробити рекомендації з підготовки звіту з ОВД для підприємств видобувного сектору. Практика розробки подібних документів є досить поширеною у європейських країнах з огляду на стратегічне значення видобувної галузі для економіки та її вплив на довкілля. У результаті реалізації Проєкту очікується підвищення якості наданих звітів з ОВД, зменшення часу підготовки з ОВД та збільшення кількості виданих позитивних висновків з ОВД.

ІІ. Кого ми шукаємо?  

Компанію, яка зможе підготувати документ на основі постійної тісної взаємодії з компаніями-учасниками Проєкту з урахуванням кращих європейських практик та відповідно до чинного законодавства України.

ІІІ. Яким вимогам має відповідати компанія-розробник? 

  1. Досвід роботи у сфері екологічного консалтингу.
  2. Дотримання встановлених строків надання послуг.
  3. Здатність розробити Проєкт відповідно до технічного завдання (додаток 1 до цього Оголошення) та строків, визначених у цьому Оголошенні.
  4. Висока якість послуг та обслуговування.
  5. Компанія не знаходитися в процесі ліквідації та/або банкрутства.

Попередній досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями є перевагою.

Інформація про кандидата може мати довільну форму. Що обов’язково має містити заявка кандидата?  

  1. Історія діяльності компанії на ринку України.
  2. Основні досягнення компанії у реалізації екологічних проєктів. 
  3. Цінову пропозицію щодо надання послуг з розробки, відповідно до форми (додаток 2 до цього Оголошення)
  4. Можливі додаткові опції, котрі Ви можете запропонувати Комітету Асоціації, та умови їх надання. 
  5. Будь-яка інша інформація, що може мати додатковий інтерес для Комітету Асоціації.

Оцінка пропозицій буде здійснюватися Асоціацією та компаніями-учасниками Проєкту. 

Договір буде укладено з тим претендентом, який чия пропозиція буде відповідати вимогам, визначеним у цьому Оголошенні та додатку 1 до нього, а цінова пропозиція виявиться найменшою.

Надіслати свої заяви та отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до Ольги Бойко, координатора Комітету Асоціації: Olga.Boiko@eba.com.ua, тел.: (067) 141 03 12.

Термін подання заяв – до 9-го березня 2021 року.

Про результати розгляду заявок усіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою. 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: