fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The Ministry of Justice recognized the illegality of actions against the company “Econiya”

10/ 08/ 2018
  9 серпня Мінюст розглянув кейс щодо ситуації рейдерського захоплення заводу виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія». Компанія є членом Європейської Бізнес Асоціації. Члени Комісії дійшли висновку про порушення державними реєстраторами вимог законодавства під час перереєстрації майнового комплексу «Еконії». «В Державний реєстр речових прав на нерухоме майно вже внесено відповідні зміни та повернуто об’єкт «Еконії», - йдеться в повідомленні Міністерства. Європейська Бізнес Асоціація дякує Міністерству юстиції України та профільній Комісії із розгляду скарг у сфері державної реєстрації за об’єктивний, оперативний, всебічний розгляд справи та якісну комунікацію. «Ми були переконані у своєчасних, співмірних та справедливих діях наших партнерів задля захисту законних прав та інтересів компанії», - наголосили в Асоціації. Нагадаємо, Європейська Бізнес Асоціація отримала звернення від компанії-члена – виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія» щодо ситуації рейдерського захоплення заводу. 30 липня Асоціація звернулась до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням максимально швидко та неупереджено розібратись в ситуації. Адже це явно не додає балів інвестиційній привабливості нашої країни.

9 серпня Мінюст розглянув кейс щодо ситуації рейдерського захоплення заводу виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія». Компанія є членом Європейської Бізнес Асоціації.

Члени Комісії дійшли висновку про порушення державними реєстраторами вимог законодавства під час перереєстрації майнового комплексу «Еконії». «В Державний реєстр речових прав на нерухоме майно вже внесено відповідні зміни та повернуто об’єкт «Еконії», – йдеться в повідомленні Міністерства.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Міністерству юстиції України та профільній Комісії із розгляду скарг у сфері державної реєстрації за об’єктивний, оперативний, всебічний розгляд справи та якісну комунікацію.

«Ми були переконані у своєчасних, співмірних та справедливих діях наших партнерів задля захисту законних прав та інтересів компанії», – наголосили в Асоціації.

Нагадаємо, Європейська Бізнес Асоціація отримала звернення від компанії-члена – виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія» щодо ситуації рейдерського захоплення заводу.

30 липня Асоціація звернулась до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням максимально швидко та неупереджено розібратись в ситуації. Адже це явно не додає балів інвестиційній привабливості нашої країни.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: