fbpx

The Memorandum between the tobacco industry and the CMU has been signed

13/ 12/ 2019

Вчора було підписано довгоочікуваний Меморандум про взаєморозуміння між представниками тютюнової індустрії (компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації) та Кабінетом Міністрів України. Меморандумом передбачено ряд заходів для створення чесної та прозорої конкуренції в індустрії, боротьби з незаконною торгівлею та ухиленням від сплати податків, забезпечення передбачуваності та прозорості в роботі гравців тютюнового ринку.

Так, йдеться про сприяння розвитку конкуренції на ринку дистрибуції, зміну методики адміністрування 5% акцизного податку, розробку ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, розробку системи контролю над переміщенням тютюнових виробів, тощо.

Європейська Бізнес Асоціація вітає даний Меморандум та сподівається на подальшу взаємодію задля забезпечення рівних правил гри, в цілому, для бізнесу.

Бізнес-спільнота дякує Президенту України, КМУ, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову, що голос бізнесу було почуто.

Сподіваємося на виконання усіх домовленостей, що були досягнуті сторонами!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.
Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: