fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Round table on the lack of permits for international transport

31/ 10/ 2018
    Відбувся круглий стіл Комітету з логістики за участі представників Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Укртрансбезпеки та Державної прикордонної служби України. Учасники круглого столу обговорили питання гострої нестачі дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме: залишки дозволів на 2018 рік (особливо детально було обговорено питання нестачі польських дозволів), аналіз проведеної роботи Міністерства інфраструктури України у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів, ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі (запровадження електронної системи видачі дозволів, сканування та збереження електронної версії виданих дозволів, блокування перевізників, які зловживають становищем). Бізнес спільнота наголосила на тому, що додаткових дозволів все одно недостатньо, питання є критичним, тому всі учасники круглого столу домовилися консолідувати свої зусилля та вжити заходів на вищому рівні для вирішення даної проблеми. Дякуємо усім учасникам за плідну працю, дискусію та надані пропозиції щодо вирішення даної проблеми!
01/

 

Відбувся круглий стіл Комітету з логістики за участі представників Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Укртрансбезпеки та Державної прикордонної служби України.

Учасники круглого столу обговорили питання гострої нестачі дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме:

  • залишки дозволів на 2018 рік (особливо детально було обговорено питання нестачі польських дозволів),
  • аналіз проведеної роботи Міністерства інфраструктури України у 2018 році щодо збільшення кількості дозволів,
  • ефективність використання дозволів та зміни в процедурі їх обліку та видачі (запровадження електронної системи видачі дозволів, сканування та збереження електронної версії виданих дозволів, блокування перевізників, які зловживають становищем).

Бізнес спільнота наголосила на тому, що додаткових дозволів все одно недостатньо, питання є критичним, тому всі учасники круглого столу домовилися консолідувати свої зусилля та вжити заходів на вищому рівні для вирішення даної проблеми.

Дякуємо усім учасникам за плідну працю, дискусію та надані пропозиції щодо вирішення даної проблеми!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: