fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Contraband stop: The Association calls for the rejection of the bill No.7484

24/ 05/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Голови Верховної Ради України та ряду народних депутатів з проханням не підтримувати проект Закону №7484. Асоціація не підтримує скасування необхідності перебування за кордоном не менше ніж 24 години в якості передумов для імпорту товарів на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків при перетині кордону залізницею або на автомобілі, як запропоновано проектом Закону №7484. На думку експертів Асоціації, виключення зазначених часових обмежень сприятиме активізації так званого «човникового бізнесу» (процесів ввезення товарів поза митним оформленням для особистого користування де-юре, і з метою подальшого перепродажу – де-факто), що є одним з джерел надходження незаконного імпорту в Україну. Зокрема, недобросовісні суб’єкти господарювання можуть використовувати митні привілеї, надані державою громадянам, з метою розроблення схем з ухилення від сплати податків та митних платежів. Вважаємо, що вищезгадана норма, яка встановлює необхідність перебування за кордоном не менше ніж 24 години для можливості отримання митних привілеїв, дозволяє відмежувати осіб, які дійсно здійснюють ввезення в Україну товарів на суму до 500 євро для особистого користування, від тих, які задіяні в недобросовісних схемах та шкодять інтересам держави та суспільства. Асоціація виступає проти ухилення від сплати податків та недоброчесної конкуренції. Вважаємо, що значні обсяги нелегального імпорту в Україну сприяють зростанню тіньової економіки, погіршують інвестиційний клімат та не дозволяють українським компаніям ефективно конкурувати та розвивати економіку нашої держави. Саме тому ми були глибоко стурбовані рішенням Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики щодо прийняття за основу проекту Закону №7484. Сподіваємося, що даний проект Закону буде відхилений як такий, що може створити юридичну прогалину для масштабного ввезення товарів поза митним оформленням та подальшого збільшення обсягів тіньового ринку.

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Голови Верховної Ради України та ряду народних депутатів з проханням не підтримувати проект Закону №7484. Асоціація не підтримує скасування необхідності перебування за кордоном не менше ніж 24 години в якості передумов для імпорту товарів на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків при перетині кордону залізницею або на автомобілі, як запропоновано проектом Закону №7484.

На думку експертів Асоціації, виключення зазначених часових обмежень сприятиме активізації так званого «човникового бізнесу» (процесів ввезення товарів поза митним оформленням для особистого користування де-юре, і з метою подальшого перепродажу – де-факто), що є одним з джерел надходження незаконного імпорту в Україну.

Зокрема, недобросовісні суб’єкти господарювання можуть використовувати митні привілеї, надані державою громадянам, з метою розроблення схем з ухилення від сплати податків та митних платежів. Вважаємо, що вищезгадана норма, яка встановлює необхідність перебування за кордоном не менше ніж 24 години для можливості отримання митних привілеїв, дозволяє відмежувати осіб, які дійсно здійснюють ввезення в Україну товарів на суму до 500 євро для особистого користування, від тих, які задіяні в недобросовісних схемах та шкодять інтересам держави та суспільства.

Асоціація виступає проти ухилення від сплати податків та недоброчесної конкуренції. Вважаємо, що значні обсяги нелегального імпорту в Україну сприяють зростанню тіньової економіки, погіршують інвестиційний клімат та не дозволяють українським компаніям ефективно конкурувати та розвивати економіку нашої держави.

Саме тому ми були глибоко стурбовані рішенням Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики щодо прийняття за основу проекту Закону №7484. Сподіваємося, що даний проект Закону буде відхилений як такий, що може створити юридичну прогалину для масштабного ввезення товарів поза митним оформленням та подальшого збільшення обсягів тіньового ринку.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: