fbpx

‘PR advice’ communication agency

14/ 02/ 2020

Ніщо не існує реально, поки це не покажуть по телевізору!

Агентство ‘PR advice’ надає послуги в сфері медіакомунікацій на ринку вже 10 років. Ми реалізували безліч всеукраїнських і міжнародних проектів у сфері економіки, бізнесу, культури, шоу-бізнесу, культурної дипломатії, туризму. Ми популяризуємо бренди, вибудовуємо імідж, коригуємо репутацію і вирішуємо кризові задачі.

Немає сфери, в якій ми не змогли б виконати комунікаційну задачу. Наш багаторічний практичний досвід дозволяє нам однаково добре вибудовувати імідж бізнесменам і організовувати модні покази, реалізовувати бізнес-проекти і популяризувати морські курорти.

Наші клієнти – політики, громадські діячі, бізнесмени, медики, артисти, дизайнери, великі компанії і асоціації. Ми допомагаємо їм донести свої меседжі до цільової аудиторії, досягти публічності та сформувати бажану репутацію в очах стейкхолдерів.

01/

 

За 10 років за нашими матеріалами вийшло 19.150 публікацій в друкованих та онлайн ЗМІ, 1335 теле- і радіосюжетів, ми провели 206 прес-конференцій та реалізували 116 проектів.

Наша база налічує більше 2000 контактів, включаючи особисті телефони та електронні адреси головних редакторів і журналістів. Окремий contact-list по регіональним ЗМІ всіх областей України, а також зарубіжних засобів масової інформації.

Піарники – це ті, хто повідомляє громадськості громадську думку.

З нами

  • про вас будуть говорити
  • про вас будуть говорити багато
  • про вас будуть говорити добре

Ми впевнені, що Unlimited Ukraine дасть нам новий поштовх у розвитку бізнесу, познайомить з новими партнерами та друзями й відкриє нові перспективи!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.
Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: