fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The Committee on Taxation and Customs Policy of the Verkhovna Rada of Ukraine Supported the Settlement of the “Single Window” Mechanism at the Customs

06/ 09/ 2018
  4 вересня Комітет з питань податкової та митної політики ВРУ розглянув та підтримав пропозиції Президента України щодо виключення пунктів проекту закону № 7010 про  державну підтримку виробників зерновозів. Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти Закон в цілому з урахуванням зауважень Президента. Анна Деревянко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Згідно з Митним індексом, кількість компаній, які використовують систему «єдиного вікна» суттєво збільшилась за останні пів року. Однак, роботою системи задоволені менше половини користувачів. Тож важливо врешті врегулювати це питання та створити якісні умови і прозорі процедури. Сподіваємось, найближчим часом Верховна Рада підтримає законопроект і вже цієї осені бізнес отримає більш ефективний та чесний митний контроль. Так, законопроект допоможе скоротити час митного оформлення товарів та кількість контролюючих органів на кордоні. Перевірку всіх дозвільних документів будуть здійснювати посадові особи митниці. Перевірку рівня радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів - Державна прикордонна служба України. Раніше це входило до функціоналу Державної екологічної інспекції. Крім того, санітарно-епідеміологічна експертиза як дозвільний документ для імпорту ліквідується. Нагадаємо, 27 липня Президент наклав вето на законопроект №7010. Питання викликали зміни до Законів України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» та «Про державну підтримку сільського господарства України». Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.

4 вересня Комітет з питань податкової та митної політики ВРУ розглянув та підтримав пропозиції Президента України щодо виключення пунктів проекту закону № 7010 про  державну підтримку виробників зерновозів. Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти Закон в цілому з урахуванням зауважень Президента.

Анна Дерев'янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Згідно з Митним індексом, кількість компаній, які використовують систему «єдиного вікна» суттєво збільшилась за останні пів року. Однак, роботою системи задоволені менше половини користувачів. Тож важливо врешті врегулювати це питання та створити якісні умови і прозорі процедури. Сподіваємось, найближчим часом Верховна Рада підтримає законопроект і вже цієї осені бізнес отримає більш ефективний та чесний митний контроль.

Так, законопроект допоможе скоротити час митного оформлення товарів та кількість контролюючих органів на кордоні. Перевірку всіх дозвільних документів будуть здійснювати посадові особи митниці. Перевірку рівня радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів – Державна прикордонна служба України. Раніше це входило до функціоналу Державної екологічної інспекції. Крім того, санітарно-епідеміологічна експертиза як дозвільний документ для імпорту ліквідується.

Нагадаємо, 27 липня Президент наклав вето на законопроект №7010. Питання викликали зміни до Законів України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» та «Про державну підтримку сільського господарства України». Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: