fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Business Security and Protection Committee at ASIS Europe 2024

22/ 04/ 2024
  20-22 березня відбулась конференція ASIS Europe “From risk to resilence”. Комітет безпеки та захисту бізнесу був представлений менеджером комітетів Дмитром Кирилюком, Головою комітету, партнером АО Саєнко Харенко Сергієм Погребним та Керівником напрямку корпоративної розвідки, Директором SK Security, Віктором Дроботенком. ASIS Europe 2024 - це провідна європейська подія у сфері безпеки, яка щорічно збирає професіоналів, експертів та компанії безпекового сектору. У 2024 році конференція відбулася у Відні, Австрія. Під час ASIS Europe 2024 були розглянуті найактуальніші питання та тенденції у галузі безпеки, серед яких: Кібербезпека та захист від кібератак Фізична безпека обєктів та інфраструктури Безпека даних та захист конфіденційної інформації Управління ризиками та стійкість бізнесу Інновації в технологіях безпеки На заході були присутні понад 500 делегатів з більш ніж 40 країн світу. Учасники мали можливість відвідати засідання, семінари та майстер-класи, організовані провідними експертами галузі. Під час заходу представники комітету розповіли про безпекову ситуацію в Україні в цілому та поділились основними викликами для безпеки бізнесу. Дмитро Кирилюк презентував результати дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», яке було проведено спільно з АО Саєнко Харенко та залученням експертів SK Security. За результатами зустрічей було досягнуто домовленостей з представниками міжнародних компаній, які займаються безпекою, щодо залучення їх до роботи в Україні
01/

20-22 березня відбулась конференція ASIS Europe “From risk to resilence”. Комітет безпеки та захисту бізнесу був представлений менеджером комітетів Дмитром Кирилюком, Головою комітету, партнером АО Саєнко Харенко Сергієм Погребним та Керівником напрямку корпоративної розвідки, Директором SK Security, Віктором Дроботенком.

ASIS Europe 2024 – це провідна європейська подія у сфері безпеки, яка щорічно збирає професіоналів, експертів та компанії безпекового сектору. У 2024 році конференція відбулася у Відні, Австрія.

Під час ASIS Europe 2024 були розглянуті найактуальніші питання та тенденції у галузі безпеки, серед яких:

  • Кібербезпека та захист від кібератак
  • Фізична безпека об’єктів та інфраструктури
  • Безпека даних та захист конфіденційної інформації
  • Управління ризиками та стійкість бізнесу
  • Інновації в технологіях безпеки

На заході були присутні понад 500 делегатів з більш ніж 40 країн світу. Учасники мали можливість відвідати засідання, семінари та майстер-класи, організовані провідними експертами галузі.

Під час заходу представники комітету розповіли про безпекову ситуацію в Україні в цілому та поділились основними викликами для безпеки бізнесу. Дмитро Кирилюк презентував результати дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», яке було проведено спільно з АО Саєнко Харенко та залученням експертів SK Security.

За результатами зустрічей було досягнуто домовленостей з представниками міжнародних компаній, які займаються безпекою, щодо залучення їх до роботи в Україні

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: