fbpx

Her Story “Women who change the country”

25/ 09/ 2017
    Наталія Микольська, Уляна Супрун, Іванна Климпуш-Цинцадзе - ці жінки неодноразово зустрічалися з бізнес-спільнотою Асоціації. Ми разом вирішували важливі питання, які стосуються економіки та добробуту країни. І от нарешті прийшов час поговорити про персоналії цих активних харизматичних жінок, які щодня просувають такі необхідні для країни реформи. Три різні, але надзвичайно надихаючі та відверті розповіді про життєвий шлях, професійний розвиток, надійний тил та підтримку рідних, дитячі мрії й пошуки натхнення. Ми ще раз переконалися, що для жінок не існує жодних барєрів. Варто лише відчути свою власну неповторну силу, впевнено крокувати по життю та вміти від душі посміятися, коли це доречно 😊 Історії наших героїнь - яскравий тому приклад! Дякуємо Дмитру Кріпаку за роль ведучого заходу! Особлива подяка партнерам заходу: Visa за підтримку заходу, Реприза за ексклюзивні подарунки спікерам, а також пригощання учасникам заходу, Argus та 2Amovers за допомогу з логістикою.
01/

 

Наталія Микольська, Уляна Супрун, Іванна Климпуш-Цинцадзе – ці жінки неодноразово зустрічалися з бізнес-спільнотою Асоціації. Ми разом вирішували важливі питання, які стосуються економіки та добробуту країни. І от нарешті прийшов час поговорити про персоналії цих активних харизматичних жінок, які щодня просувають такі необхідні для країни реформи.

Три різні, але надзвичайно надихаючі та відверті розповіді про життєвий шлях, професійний розвиток, надійний тил та підтримку рідних, дитячі мрії й пошуки натхнення. Ми ще раз переконалися, що для жінок не існує жодних бар’єрів. Варто лише відчути свою власну неповторну силу, впевнено крокувати по життю та вміти від душі посміятися, коли це доречно 😊 Історії наших героїнь – яскравий тому приклад! Дякуємо Дмитру Кріпаку за роль ведучого заходу!

Особлива подяка партнерам заходу: Visa за підтримку заходу, Реприза за ексклюзивні подарунки спікерам, а також пригощання учасникам заходу, Argus та 2Amovers за допомогу з логістикою.

Partners

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: