fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

HER STORY Success beyond borders

15/ 03/ 2018
    15 березня разом із Visa ми провели надихаючу зустріч із жінками, які приїхали в Україну для налагодження дипломатичних стосунків між нашою країною та провідними країнами світу. Ізабель Дюмон, Сату Какхонен, Джоан Маркес - три різні, але надзвичайно надихаючі та відверті розповіді про життєвий шлях, професійний розвиток, надійний тил та підтримку рідних, дитячі мрії й пошуки натхнення. Ми ще раз переконалися, що для жінок не існує жодних барєрів. Варто лише буде чесною перед собою і оточуючими, не боятися помилятись та вірити в свою унікальну силу. Наші спікери – чудовий приклад тому. Дякуємо Svyatoslav Senyuta за чудову модерацію зустрічі! Особлива подяка партнерам: Visa за партнерство в організації заходу, LoraShen, LOréal Paris, Argus Group of Companies та 2Amovers. П.С. На превеликий жаль, Посол Великої Британії в Україні не змогла відвідати зустріч з форс-мажорних обставин. Сподіваємось на зустріч з пані Гоф найближчим часом. Очікуємо зустрічі на наступних заходах ЕВА! Партнер  
01/

 

15 березня разом із Visa ми провели надихаючу зустріч із жінками, які приїхали в Україну для налагодження дипломатичних стосунків між нашою країною та провідними країнами світу.

Ізабель Дюмон, Сату Какхонен, Джоан Маркес – три різні, але надзвичайно надихаючі та відверті розповіді про життєвий шлях, професійний розвиток, надійний тил та підтримку рідних, дитячі мрії й пошуки натхнення. Ми ще раз переконалися, що для жінок не існує жодних бар’єрів. Варто лише буде чесною перед собою і оточуючими, не боятися помилятись та вірити в свою унікальну силу. Наші спікери – чудовий приклад тому. Дякуємо Svyatoslav Senyuta за чудову модерацію зустрічі!

Особлива подяка партнерам: Visa за партнерство в організації заходу, LoraShen, L’Oréal Paris, Argus Group of Companies та 2Amovers. П.С. На превеликий жаль, Посол Великої Британії в Україні не змогла відвідати зустріч з форс-мажорних обставин. Сподіваємось на зустріч з пані Гоф найближчим часом. Очікуємо зустрічі на наступних заходах ЕВА!

Партнер

 

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: