fbpx

EBA Tax Committee Meeting

  • Date: 25/04/2018
  • Language: Ukrainian
  • Time: 12:00 - 14:00
Place:

Офіс ЄБА, м. Київ, Андріївський узвіз 1-а, зал G

Під час зустрічі ми б хотіли обговорити питання, пов’язані з:

  • Пріоритетами діяльності Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України.
  • Поточним станом реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування по ПДВ; ситуацією з відшкодуванням ПДВ, результатами роботи нових критерії блокування реєстрації ПДВ накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. (лист Асоціації № 514 від 11 квітня 2018 року).
  • Шляхами вирішення питання відшкодування «старих сум» бюджетного відшкодування ПДВ, що утворилися до 1 лютого 2016 року.
  • Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 313 від 27 лютого 2018 року щодо скасування штрафних санкцій до платника податків згідно з пунктом 1201.1 статті 1201 ПКУ за порушення строку для реєстрації зведених податкових накладних (надалі – ПН) відповідно до статті 199 ПКУ у разі здійснення операцій з неплатниками податку на додану вартість.
  • Отриманням відповіді на звернення Асоціації лист № 482 від 2 квітня 2018 року стосовно скасування фінансових (штрафних) санкцій:

–    у разі самостійного уточнення відомостей про контрольовані операції в уточнюючому звіті про контрольовані операції;

–    за неподання звіту після сплати штрафу за неповне звітування про контрольовані операції за результатами документальної перевірки за періоди до 1 січня 2017 року.

  • Можливістю видання узагальнюючої податкової консультації Міністерства фінансів України стосовно роз’яснення окремих питань механізму заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги) у зв’язку з прийняттям постанови Національного Банку України № 25 від 15 березня 2018 року.

Також ми плануємо презентувати результати дослідження «Tax policy survey», проведеного Асоціацією.

Speakers

1 / 1
Yana Bugrimova
Head of Tax policy Department of Ministry of finance of Ukraine
Yana Bugrimova

You can send a question to:

Contact person:

Artemchuk Natalia

Contact
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: