fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with Sergey Verlanov – Deputy Minister of Finance of Ukraine

  • Date: 07/12/2018 (FRI)
  • Language: Ukrainian
  • Time: 10:00 - 12:00
Place:

Room G

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Meeting with Sergey Verlanov – Deputy Minister of Finance of Ukraine. Date: 07 December2018. Time: 10:00 12:00. Language: Ukrainian. Place: Room G. The European Business Association invites you to meeting with Sergey Verlanov - Deputy Minister of Finance of Ukraine. Питання, що пропонуються для обговорення: - скасування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на неплатника ПДВ. - Зміни в Закон України Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 №2275-VIII. - Тимчасовий реєстр ПДВ. - Проект закону про скасування Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» №436/95 від 12 червня 1995 року. - Заокруглення по постанові НБУ №25 від 16.03.2018, правила відображення в бухгалтерському і податковому обліку. - Запровадження електронної акцизної марки. Статус, плани Міністерства, напрацювання. - Позиція Міністерства щодо виключення з Податкового кодексу можливості переробки вилучених в дохід держави алкогольних напоїв. Застосовувати тільки знищення. - Позиція міністерства щодо створення реєстру на базі ДФС з переліком сайтів, на яких реалізується алкоголь з прив’язкою до ліцензій на право торгівлі. При відсутності в реєстрі сайт автоматично підлягає блокуванню. - Позиція міністерства щодо встановлення обмежень на пересилання алкогольних напоїв засобами поштового зв’язку. - Перспективи запровадження Єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів. Looking forward to seeing you in the meeting,You can send a question to:. Contact person:. Артемчук Наталія. E-mail [email protected]. Contact Phone. 0672181533.

The European Business Association invites you to meeting with Sergey Verlanov – Deputy Minister of Finance of Ukraine.
Питання, що пропонуються для обговорення:
– скасування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на неплатника ПДВ.
– Зміни в Закон України Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 №2275-VIII.
– Тимчасовий реєстр ПДВ.
– Проект закону про скасування Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» №436/95 від 12 червня 1995 року.
– Заокруглення по постанові НБУ №25 від 16.03.2018, правила відображення в бухгалтерському і податковому обліку.
– Запровадження електронної акцизної марки. Статус, плани Міністерства, напрацювання.
– Позиція Міністерства щодо виключення з Податкового кодексу можливості переробки вилучених в дохід держави алкогольних напоїв. Застосовувати тільки знищення.
– Позиція міністерства щодо створення реєстру на базі ДФС з переліком сайтів, на яких реалізується алкоголь з прив’язкою до ліцензій на право торгівлі. При відсутності в реєстрі сайт автоматично підлягає блокуванню.
– Позиція міністерства щодо встановлення обмежень на пересилання алкогольних напоїв засобами поштового зв’язку.
– Перспективи запровадження Єдиного казначейського рахунку для сплати митних платежів.

Looking forward to seeing you in the meeting,

You can send a question to:

Contact person:

Артемчук Наталія

Contact
0672181533
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: