fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: Q&A Session: «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs»

 • Date: 24/12/2020
 • Language: Russian (without translation)
 • Time: 11:00 - 12:00
 • Registration starts11:00
Place:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: Q&A Session: «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Date: 24 December2020. Time: 11:00 12:00. Language: Russian (without translation). Registration starts 11:00. Place: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine запрошує приєднатись до інтерактивного вебінару представників малого та середнього бізнесу.  Ми пропонуємо долучитися до цікавого формату заходу Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Обговоримо умови участі в Європейській програмі Erasmus for young Entrepreneurs, основна мета якої- міжкультурний обмін підприємцями, програма ЄС з міжнародного обміну, дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях Програми. Це чудова можливість, що дає шанс українським підприємцям перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування на підприємстві. Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 28 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.   Про що будемо говорити? Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs? Хто такі молоді або діючі підприємці? Які документи потрібно заповнювати та як це робити? Види обміну в період пандемії На який період часу Ви можете поїхати на обмін? Фінансування програми    У програмі заходу: 11:00 – Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs» 11:30 – Кінець Q&A session 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Оленою Еро 12:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs», щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.   Головні партнери Speakers. Olena Ayrault. Unlimit Ukraine project Manager. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail Olena.Ayrault@eba.com.ua. Contact Phone. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine запрошує приєднатись до інтерактивного вебінару представників малого та середнього бізнесу

Ми пропонуємо долучитися до цікавого формату заходу Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Обговоримо умови участі в Європейській програмі Erasmus for young Entrepreneurs, основна мета якої- міжкультурний обмін підприємцями, програма ЄС з міжнародного обміну, дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях Програми. Це чудова можливість, що дає шанс українським підприємцям перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування на підприємстві.

Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 28 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.

 

Про що будемо говорити?

 • Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs?
 • Хто такі “молоді” або “діючі” підприємці?
 • Які документи потрібно заповнювати та як це робити?
 • Види обміну в період пандемії
 • На який період часу Ви можете поїхати на обмін?
 • Фінансування програми 

 

У програмі заходу:

 • 11:00 – Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs»
 • 11:30 – Кінець Q&A session
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Оленою Еро
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на Q&A session : «Міфи та реальність програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs», щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

 

Головні партнери

Speakers

1 / 1
Olena Ayrault
Unlimit Ukraine project Manager
Olena Ayrault

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: