fbpx

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Правила взаємодії ФОП з податковими органами»

 • Date: 11/03/2021
 • Language: Ukrainian (without translation)
 • Time: 10:00 - 12:00
 • Registration starts9:50
Place:

Zoom online

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Правила взаємодії ФОП з податковими органами» за участю провідного юриста практики податкового права Ніною Бец, юридичної компанії “Ілляшев та Партнери”.

Ніна Бец є провідним юристом практики податкового права. Професійний досвід Ніни дозволяє враховувати найдрібніші нюанси оподаткування не тільки окремих операцій всередині країни, а й комплексних транскордонних угод і бізнес-моделей в цілому. Серед її клієнтів – представники національного бізнесу і великі міжнародні компанії зі списків Fortune 500 і Forbes Global 2000. Значна частина проектів Ніни пов’язана з інвестуванням за кордономвизначенням податкових ризиків по ПДВ, податку на прибуток підприємств, включаючи податок на репатріацію, і податку на доходи фізичних осіб.

У сучасному світі податкові органи виконують не тільки фіскальну функцію, а ще й сервісну. Одним із основних завдань ДПС є саме обслуговування платників податків. Тому важливо розуміти, що ми не тільки маємо обов’язок сплачувати податки, а й маємо право на отримання сервісних послуг від контролюючого органу.

Поговоримо про:

 • Отримання індивідуальної податкової консультації. Як правильно оформити запит? Які привілеї вона надає платнику податків?
 • Уряд частково скасував мораторій на проведення перевірок. Кому підготуватись до можливого візиту контролюючих органів?
 • Нові нюанси застосування РРО.
 • Як правильно ФОП вибрати групу єдиного податку. Практичні аспекти.

У програмі заходу:

 • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
 • 10:10 – Вебінар «Правила взаємодії ФОП з податковими органами»
 • 11:30 – Кінець вебінару
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Ніною Бец
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Після даного вебінару представники малого та середнього бізнесу отримають чітке розуміння своїх прав, які надає їм податкове законодавство. Учасники вебінару отримають знання як правильно взаємодіяти з ДПС та за якими послугами можна звертатись до податкових органів.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Speakers

1 / 1
Nina Bets
Leading specialist in tax practice at "Ilyashev and Partners" Law Firm
Nina Bets

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ учасника
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close
Register
Register
Name
E-mail
Access to the event is possible only for business premium customers of Raiffeisen Bank Aval, who have previously registered in the chat bot at the link
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: