fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Онлайн-маркетинг в воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?»

 • Date: 02/06/2022 (THU)
 • Language: Українська (без перекладу)
 • Time: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації10:50
Place:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Онлайн-маркетинг в воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?». Date: 02 June2022. Time: 11:00 13:00. Language: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 10:50. Place: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Онлайн-маркетинг в воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?» за участю Антона Воронюка, керівника академії WebPromoExperts, директора з розвитку інтернет-агентства WebPromo. Антон Воронюк є тренером в академії Google для агентств. Досвід роботи в інтернет-маркетингу з 2007 року. Антон сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, Bing. Спікер на конференціях 8P, iForum, Optimization.ua, Marketing Revolution і багатьох інших. Автор бестселера “Актуальний інтернет-маркетинг”. Багато українських підприємців зараз замислюються над тим, як розпочати діяльність на інших ринках. В рамках вебінару ми поговоримо про експрес план виходу на міжнародні ринки, а також маркетингові інструменти, що стануть в нагоді. Поговоримо про: аналіз ринків і конкурентів на них маркетплейси як швидкий старт можливості інструментів Google та Facebook для міжнародної експансії У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Онлайн-маркетинг в воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Антоном Воронюком 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Результатом вебінару стане детальний чекліст, що дасть змогу покроково підійти до масштабування свого онлайн-маркетингу на міжнародні ринки. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери Speakers. Антон Воронюк. Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected] Contact Phone. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Онлайн-маркетинг в воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?» за участю Антона Воронюка, керівника академії WebPromoExperts, директора з розвитку інтернет-агентства WebPromo.

Антон Воронюк є тренером в академії Google для агентств. Досвід роботи в інтернет-маркетингу з 2007 року. Антон сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, Bing. Спікер на конференціях 8P, iForum, Optimization.ua, Marketing Revolution і багатьох інших. Автор бестселера “Актуальний інтернет-маркетинг”.

Багато українських підприємців зараз замислюються над тим, як розпочати діяльність на інших ринках. В рамках вебінару ми поговоримо про експрес план виходу на міжнародні ринки, а також маркетингові інструменти, що стануть в нагоді.

Поговоримо про:

 • аналіз ринків і конкурентів на них
 • маркетплейси як швидкий старт
 • можливості інструментів Google та Facebook для міжнародної експансії

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
 • 11:10 – Вебінар «Онлайн-маркетинг в воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Антоном Воронюком
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Результатом вебінару стане детальний чекліст, що дасть змогу покроково підійти до масштабування свого онлайн-маркетингу на міжнародні ринки.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Speakers

1 / 1
Антон Воронюк
Керівник академії WebPromoExperts, директор з розвитку інтернет-агентства WebPromo.
Антон Воронюк

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close - 2
Register
Register
Name
E-mail
Access to the event is possible only for business premium customers of Raiffeisen Bank, who have previously registered in the chat bot at the link
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: