fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Новий рік – нові податкові реалії»

 • Date: 29/02/2024 (THU)
 • Language: Українська (без перекладу)
 • Time: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Place:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Новий рік – нові податкові реалії». Date: 29 February2024. Time: 11:00 13:00. Language: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Place: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. У сучасних реаліях новий звітний період  супроводжується оновленням податкових правил, початком податкових перевірок і відстоюванням платниками податків своїх прав та інтересів. 2024 не є винятком.  Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Новий рік - нові податкові реалії» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства. Під час вебінару ми розглянемо наступні питання: Зміни податкового законодавства, що очікують в 2024 році? Стратегія реформування податкової системи на 2024-2030 роки Наслідки  незастосування РРО для бізнесу Презумпція винуватості контролюючих органів та її реалізація в судовій практиці У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Новий рік - нові податкові реалії» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Аліною Ратушною 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери             Партнер Speakers. Alina Ratushna. Lawyer of the law firm Vasil Kisil & Partners, an expert in taxation, tax disputes, administrative proceedings.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

У сучасних реаліях новий звітний період  супроводжується оновленням податкових правил, початком податкових перевірок і відстоюванням платниками податків своїх прав та інтересів. 2024 не є винятком. 

Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Новий рік – нові податкові реалії» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.

Під час вебінару ми розглянемо наступні питання:

 • Зміни податкового законодавства, що очікують в 2024 році?
 • Стратегія реформування податкової системи на 2024-2030 роки
 • Наслідки  незастосування РРО для бізнесу
 • Презумпція винуватості контролюючих органів та її реалізація в судовій практиці

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
 • 11:10 – Вебінар «Новий рік – нові податкові реалії»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Аліною Ратушною
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

           

Партнер

Speakers

1 / 1
Alina Ratushna
Lawyer of the law firm Vasil Kisil & Partners, an expert in taxation, tax disputes, administrative proceedings.
Alina Ratushna

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close - 2
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: