fbpx

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub

 • Date: 17/12/2020
 • Language: Ukrainian (without translation)
 • Time: 10:00 - 12:00
 • Registration starts9:50
Place:

Zoom online

Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Вплив пандемії COVID-19 на податкове законодавство України» за участю провідного юриста практики податкового права Ніною Бец, юридичної компанії “Ілляшев та Партнери”.

Ніна Бец є провідним юристом практики податкового права. Професійний досвід Ніни дозволяє враховувати найдрібніші нюанси оподаткування не тільки окремих операцій всередині країни, а й комплексних транскордонних угод і бізнес-моделей в цілому. Серед її клієнтів – представники національного бізнесу і великі міжнародні компанії зі списків Fortune 500 і Forbes Global 2000. Значна частина проектів Ніни пов’язана з інвестуванням за кордоном, визначенням податкових ризиків по ПДВ, податку на прибуток підприємств, включаючи податок на репатріацію, і податку на доходи фізичних осіб.

Пандемія змінила не тільки наш стиль життя, а й внесла свої корективи в законодавство країн. Україна теж була змушена запровадити певні зміни до національного законодавства, серед яких було багато змін до Податкового кодексу України.

Поговоримо про:

 • Зміни у законодавстві у зв’язку з COVID-19. Які пом’якшення та навпаки посилення фіскальних зобов’язань відбулись у законодавстві для ФОП?
 • Використання РРО: як з ним працювати? Які штрафи загрожують через його невикористання
 • Розрахунки підприємців. Обмеження готівкових розрахунків.
 • Доступ податкової до банківської таємниці. Які дані має право отримати податкова у Вашому банку?
 • Які порушення можуть призвести до втрати права на застосування єдиного податку?

Після участі в даному вебінарі його учасники отримають розуміння того на які пільги вони можуть розраховувати, у зв’язку з карантином та навпаки, які нові зобов’язання у них виникають. В рамках вебінару ми звернемо увагу не тільки на нововведення, які були прийняті, а й торкнемось найбільш актуальних питань оподаткування малого та середнього бізнесу, які діють уже давно.

 

У програмі заходу:

 • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
 • 10:10 – Вебінар «Вплив пандемії COVID-19 на податкове законодавство України»
 • 11:30 – Кінець вебінару
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Ніною Бец
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Speakers

1 / 1
Nina Bets
Leading specialist in tax practice at "Ilyashev and Partners" Law Firm
Nina Bets

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ учасника
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: