fbpx

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Стратегія SMM на 2021 рік»

 • Date: 07/04/2021
 • Language: Ukrainian (without translation)
 • Time: 10:00 - 12:00
 • Registration starts9:50
Place:

Zoom online

Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «Стратегія SMM на 2021 рік» за участю Антона Воронюка, керівника академії WebPromoExperts, директора з розвитку інтернет-агентства WebPromo.

Антон Воронюк є тренером в академії Google для агентств. Досвід роботи в інтернет-маркетингу з 2007 року. Антон сертифікований фахівець Google Analytics IQ, Google AdWords IQ, Bing. Спікер на конференціях 8P, iForum, Optimization.ua, Marketing Revolution і багатьох інших. Автор бестселера “Актуальний інтернет-маркетинг”.

Соціальні мережі мають величезну аудиторію, але постійно змінюють правила гри. Органічні охоплення падають, а ставки в рекламі ростуть. На вебінарі ми поговоримо про те, як вибудувати стратегію просування вашого проекту в соціальних мережах на 2021 год!

Поговоримо про:

 • Як вибудувати ефективну присутність компанії в соціальних мережах?
 • Підходи до контент-плану
 • Можливості таргетованої реклами
 • Аналітика та автоматизація

У програмі заходу:

 • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
 • 10:10 – Вебінар  «Стратегія SMM на 2021 рік»
 • 11:30 – Кінець вебінару
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Антоном Воронюком
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Учасники вебінару отримають чекліст для формування SMM стратегії.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Speakers

1 / 1
Anton Voroniuk
CEO at WebPromoExperts Academy, CBDO at WebPromo Agency, Trainer at Google Academy for Agencies, certified in Google Analytics, Google AdWords, Bing Ads, Yandex Direct, Yandex Metrics, Google Apps for Business, author of the bestseller "Actual marketing"
Anton Voroniuk

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Register
First name
Last name
Company name
Job title
Contact phone
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ учасника
Звідки Ви дізнались про захід?
Register
Close
Register
Register
Name
E-mail
Access to the event is possible only for business premium customers of Raiffeisen Bank Aval, who have previously registered in the chat bot at the link
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: