fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм

  • Date: 28/08/2024 (WED)
  • Language: українська
  • Time: 11:00 - 13:00
Place:

Will be online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм. Date: 28 August2024. Time: 11:00 13:00. Language: українська. Place: Will be online. Бажаєте відкрити нові перспективи розвитку власного бізнесу, систематизувати управлінський досвід та отримати найсучасніші знання від досвідчених експертів? Європейська Бізнес Асоціація у партнерстві з UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP та ОЛХ Україна в рамках проєкту Unlimit Ukraine запрошують до участі у новій освітній онлайн програмі «Small Talks» для представників МСБ, які не бояться змінюватися та вдосконалюватися в сучасних турбулентних умовах. «Small Talks» – це безкоштовна освітня ініціатива, яка допоможе власникам та представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про ключові інструменти, важливі зміни та актуальні тенденції у різних аспектах ведення бізнесу, вдосконалити власний професійний досвід. Сьогодні вихід на міжнародні ринки стає не просто можливістю, а й життєвою необхідністю для українського бізнесу. Це не лише питання диверсифікації ризиків та збільшення прибутку, але й питання виживання та розвитку в умовах сучасних глобальних викликів. Тим більше, що для цього вже існує широкий спектр можливостей та інструментів, доступних не лише крупним корпораціям, але й малому та середньому бізнесу.  Вважати весь світ потенційним ринком стає нормою для будь-якого підприємства, від стартапу до корпорації. Тож пропонуємо Вам долучитися до нашого вебінару: «Системний вихід на закордонні ринки, покроковий алогоритм» та дізнатися про останні новинки та цікавинки в даній сфері. Під час вебінару розглянемо: Глобальні тенденції та потенціал для українського бізнесу за кордоном. Основні вектори розвитку світу, та як це впливає на український бізнес, що збирається виходити на глобальні ринки.   Дорожня карта виходу за кордон. Покроковий алгоритм дій компаній при розширенні на міжнародні ринки для збільшення ефективності.   Можливість задати питання та отримати відповіді по темі вебінару. Головний партнер Інформаційний партнер Speakers. Дмитро Швець. Experiential learning adept, Директор Start Global - ваш провідник на міжнародні ринки, співзасновник n.cubator - платформа з розвитку підприємництва, викладач в kmbs та UCU Business school. 20 років в консультаціях по виходу за кордон та продажах, 6 років розвитку підприємництва, 9 років викладання бізнесу в Україні та за кордоном, в тому числі в двох бізнес школах України, kmbs та UCU Business School, Google та данській асоціації підприємців Iværksætterdanmark, 3 роки розвитку партнерів в міжнародній корпорації Cisco.. You can send a question to:. Contact person:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 09 05.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 1
Дмитро Швець
Experiential learning adept, Директор Start Global - ваш провідник на міжнародні ринки, співзасновник n.cubator - платформа з розвитку підприємництва, викладач в kmbs та UCU Business school. 20 років в консультаціях по виходу за кордон та продажах, 6 років розвитку підприємництва, 9 років викладання бізнесу в Україні та за кордоном, в тому числі в двох бізнес школах України, kmbs та UCU Business School, Google та данській асоціації підприємців Iværksætterdanmark, 3 роки розвитку партнерів в міжнародній корпорації Cisco.
Дмитро Швець

You can send a question to:

Contact person:

Олена Еро

Contact
067 218 09 05
Registration
First name
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки ви дізнались про захід?
Register If your company is already a member of the EBA and you have a personal cabinet / or want to create it, please follow the link.
Close - 2
Звідки ви дізнались про захід?
Register
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: