fbpx

Presentation of the results of Small Business Index

  • Date: 24/02/2021
  • Language: Ukrainian without translation
  • Time: 11:00 - 12:30
Place:

Online via Zoom

Registration

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на презентацію результатів нової хвилі Індексу настроїв малого бізнесу.

Останні роки в Україні активно розвивається сфера малого підприємництва. Малі компанії відіграють важливу роль у створенні нових робочих місць, забезпечення якісного конкурентного середовища та сприяння економічному розвитку країни. Втім 2020 рік став справжнім випробуванням для малих підприємців, яким довелося адаптуватися до викликів карантину в умовах обмеженого ресурсу. Щоб простежити динаміку розвитку малого підприємництва та оцінити поточний стан бізнес-клімату, а цьогоріч – ще й наслідки впливу пандемії Європейська Бізнес Асоціація вже вчетверте провела дослідження Індексу настроїв малого бізнесу.

Запрошуємо вас долучитися до презентації результатів Індексу та дізнатися найбільш актуальну інформацію з життя малого бізнесу в Україні. Результати та висновки дослідження презентують Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України, Андрій Слабінський, керівник Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), Євген Шпитко, головний редактор Mind. Також Катерина Тімакіна, власниця «KT Suits&Service», дизайнер, учасниця проєкту Unlimit Ukraine, поділиться власним досвідом ведення бізнесу в Україні.

Ця онлайн зустріч запланована на 24 лютого, 11:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

You can send a question to:

Contact person:

Olena Ayrault

Contact
044 496 06 01

Report and photogallery

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: