fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Education workshop on market surveillance of medical devices

  • Date: 26/04/2018 (THU)
  • Language: українська/російська (переклад з англійської)
  • Time: 09:30 - 17:30
  • Реєстрація починається:о 9:00
Place:

Ramada Encore Kiev, конференц-зал «Кiev Ballroom», І поверх, м. Київ, Столичне шосе 103

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Education workshop on market surveillance of medical devices. Date: 26 April2018. Time: 09:30 17:30. Language: українська/російська (переклад з англійської). Реєстрація починається: о 9:00. Place: Ramada Encore Kiev, конференц-зал «Кiev Ballroom», І поверх, м. Київ, Столичне шосе 103. Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації запрошує представників компаній-виробників медичних виробів та профільних громадських організацій на освітній семінар: «Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС». У якості спікерів ми запросили експертів з країн-членів ЄС. Під час семінару спікери нададуть інформацію щодо законодавства і практик країн-членів ЄС у відповідних питаннях. До участі в семінарі запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Детальну програму заходу дивіться за посиланням. З метою реєстрації на семінар звертайтесь за адресою [email protected]. Реєстрація обов’язкова. Організаційний внесок для участі у заході: 2650 грн. (крім компаній-членів Комітету з охорони здоров’я Асоціації). Детальна програма заходу буде повідомлена додатково. Чекаємо на зустріч з Вами!You can send a question to:. Contact person:. Наталія Мадзігон. E-mail [email protected]. Contact Phone. 044 496 06 01.

Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації запрошує представників компаній-виробників медичних виробів та профільних громадських організацій на освітній семінар: «Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС».

У якості спікерів ми запросили експертів з країн-членів ЄС.

Під час семінару спікери нададуть інформацію щодо законодавства і практик країн-членів ЄС у відповідних питаннях.

До участі в семінарі запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України та Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Детальну програму заходу дивіться за посиланням. З метою реєстрації на семінар звертайтесь за адресою [email protected]. Реєстрація обов’язкова.

Організаційний внесок для участі у заході: 2650 грн. (крім компаній-членів Комітету з охорони здоров’я Асоціації).

Детальна програма заходу буде повідомлена додатково.

Чекаємо на зустріч з Вами!

You can send a question to:

Contact person:

Наталія Мадзігон

Contact
044 496 06 01
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: