fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA invites you to join the 12th National Festival of Social Advertising

  • Date: 09/12/2020
  • Language: Ukrainian (without translation)
  • Time: 00:00 - 23:59
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA invites you to join the 12th National Festival of Social Advertising. Date: 09 December2020. Time: 00:00 23:59. Language: Ukrainian (without translation). 9 грудня в Києві відбудеться 12-й Національний фестиваль соціальної реклами. Партнером події виступить Комітет побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації. Так, Комітет запрошує долучитись до фестивалю, пропонуючи креативні ідеї для реклами в номінації «Качай легальне!» (у рамках боротьби із піратством у галузі авторського права). У учасників буде можливість позмагатися за супер-приз – сучасний смартфон від компанії Samsung.   Представники Комітету Асоціації вважають, що першочерговим завданням держави у сфері копіювання авторських творів через мережу інтернет має стати саме вирішення проблеми інтернет піратства, а не обкладання додатковим збором за приватне копіювання кожного телевізора, телефона, принтера, флешки чи диска.   Тому, надзвичайно важливим аспектом в цьому ключі є проведення інформаційно-роз’яснювальної кaмпанії серед українців з метою заохочення до користування легальним контентом в інтернеті, адже саме це є запорукою того, що автори наших улюблених пісень, фільмів або книг будуть напряму отримувати справедливу винагороду за результати своєї праці.   За цим лінком можна ознайомитись з коротким брифом для потенційних учасників. Також, для учасників номінації буде проводитись онлайн майстер-клас щодо питання номінації, 26 листопада о 16:00, деталі на сторінці організатора Evgen Romat.  Тож пропонуємо учасникам фестивалю долучитися до розробки соціальної реклами щодо популяризації користування легальним контентом в інтернеті з метою підтримки творчої праці авторів та як альтернативу сплати додаткових відрахувань при купівлі техніки та матеріальних носіїв. Ознайомитись з положеннями та умовами та заповнити заявку для участі можна на сайті організаторів - www.socialfestival.in.ua  Оскільки всі заходи «12-го Національного фестивалю Соціальної реклами» відбуватимуться онлайн, до нього без проблем зможуть долучитися учасники з усієї України.   Підсумки «12-го Національного фестивалю Соціальної реклами» стануть відомі 9 грудня 2020 року.   You can send a question to:. Contact person:. Viktoriia Kulykova. E-mail viktoriia.kulykova@eba.com.ua.

9 грудня в Києві відбудеться 12-й Національний фестиваль соціальної реклами. Партнером події виступить Комітет побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації. Так, Комітет запрошує долучитись до фестивалю, пропонуючи креативні ідеї для реклами в номінації «Качай легальне!» (у рамках боротьби із піратством у галузі авторського права). У учасників буде можливість позмагатися за супер-приз – сучасний смартфон від компанії Samsung.  

Представники Комітету Асоціації вважають, що першочерговим завданням держави у сфері копіювання авторських творів через мережу інтернет має стати саме вирішення проблеми інтернет піратства, а не обкладання додатковим збором за приватне копіювання кожного телевізора, телефона, принтера, флешки чи диска.  

Тому, надзвичайно важливим аспектом в цьому ключі є проведення інформаційно-роз’яснювальної кaмпанії серед українців з метою заохочення до користування легальним контентом в інтернеті, адже саме це є запорукою того, що автори наших улюблених пісень, фільмів або книг будуть напряму отримувати справедливу винагороду за результати своєї праці. 

 За цим лінком можна ознайомитись з коротким брифом для потенційних учасників. Також, для учасників номінації буде проводитись онлайн майстер-клас щодо питання номінації, 26 листопада о 16:00, деталі на сторінці організатора Evgen Romat

Тож пропонуємо учасникам фестивалю долучитися до розробки соціальної реклами щодо популяризації користування легальним контентом в інтернеті з метою підтримки творчої праці авторів та як альтернативу сплати додаткових відрахувань при купівлі техніки та матеріальних носіїв. Ознайомитись з положеннями та умовами та заповнити заявку для участі можна на сайті організаторів – www.socialfestival.in.ua 

Оскільки всі заходи «12-го Національного фестивалю Соціальної реклами» відбуватимуться онлайн, до нього без проблем зможуть долучитися учасники з усієї України.  

Підсумки «12-го Національного фестивалю Соціальної реклами» стануть відомі 9 грудня 2020 року. 

 

You can send a question to:

Contact person:

Viktoriia Kulykova

Contact
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: