fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

ЕBA Spring Networking Season

  • Date: 11/03/2019 (MON)
  • Language: Українська/російська (без перекладу)
  • Time: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Place:

Radisson Blu Hotel Kyiv, Ярославів Вал, 22

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕBA Spring Networking Season. Date: 11 March2019. Time: 19:00 21:00. Language: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Place: Radisson Blu Hotel Kyiv, Ярославів Вал, 22. Реєстрація закрита Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас відкриття весняного сезону нетворкінгу з Олександром Зайомою, викладачем ораторської майстерності. Він поділиться порадами, як правильно відповідати на складні та каверзні питання, які стануть у пригоді цього ж вечора під час нетворкінга.  Приходьте, щоб зустрітися з новими колегами та побачити давніх друзів 11 березня в стильному готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). У програмі: Виступ та презентація від Олександра Зайоми Нетворкінг, що модерує Олександр Зайома Вітальні напої та закуски Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації Мати при собі візитки (близько 100) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Speakers. Oleksandr Zayoma. Presentation Skills Coach. You can send a question to:. Contact person:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Contact Phone. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас відкриття весняного сезону нетворкінгу з Олександром Зайомою, викладачем ораторської майстерності. Він поділиться порадами, як правильно відповідати на складні та каверзні питання, які стануть у пригоді цього ж вечора під час нетворкінга. 

Приходьте, щоб зустрітися з новими колегами та побачити давніх друзів 11 березня в стильному готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

У програмі:

  • Виступ та презентація від Олександра Зайоми
  • Нетворкінг, що модерує Олександр Зайома
  • Вітальні напої та закуски

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації
  • Мати при собі візитки (близько 100)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Speakers

1 / 1
Oleksandr Zayoma
Presentation Skills Coach
Oleksandr Zayoma

You can send a question to:

Contact person:

Ольга Двігун

Contact
044-496-06-01

Partners

Report and photogallery

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: