fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: Як креатив вирішує бізнес-задачі?

  • Date: 16/09/2020
  • Language: Ukrainian without translation
  • Time: 16:00 - 17:30
Place:

Online via Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Як креатив вирішує бізнес-задачі?. Date: 16 September2020. Time: 16:00 17:30. Language: Ukrainian without translation. Place: Online via Zoom. Друзі, вітаємо! Після літньої паузи ми раді повернутися з новими зустрічами в рамках Комітетів з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Запрошуємо вас на нашу першу вересневу зустріч, де ми будемо говорити про креатив – важливий інструмент залучення аудиторії та складову комунікацій будь-якого бренду. Долучайтеся, аби дізнатися про досвід роботи з креативними ідеями в Royenko Agency та поділитися своєю точкою зору чи цікавими кейсами креативних рішень вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі ми поговоримо про наступне: Для чого бізнесу креатив та які задачі він здатен вирішити? Як народжуються креативні ідеї? Що таке хороший та поганий креатив? Більше про створення, тестування та впровадження креативних рішень для бізнесу ми дізнаємося у нашої спікерки Ольги Роєнко, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерки консалтингової компанії hep.partners. Спікер: Ольга Роєнко, креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!   Партнери: Royenko AgencySpeakers. Ольга Роєнко. Креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Contact Phone. +38 093 6553922.

Друзі, вітаємо!

Після літньої паузи ми раді повернутися з новими зустрічами в рамках Комітетів з маркетингу та комунікацій Європейської Бізнес Асоціації. Запрошуємо вас на нашу першу вересневу зустріч, де ми будемо говорити про креатив – важливий інструмент залучення аудиторії та складову комунікацій будь-якого бренду.

Долучайтеся, аби дізнатися про досвід роботи з креативними ідеями в Royenko Agency та поділитися своєю точкою зору чи цікавими кейсами креативних рішень вашого бізнесу. Отже, під час наступної зустрічі ми поговоримо про наступне:

  • Для чого бізнесу креатив та які задачі він здатен вирішити?
  • Як народжуються креативні ідеї?
  • Що таке хороший та поганий креатив?

Більше про створення, тестування та впровадження креативних рішень для бізнесу ми дізнаємося у нашої спікерки Ольги Роєнко, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерки консалтингової компанії hep.partners.

Спікер: Ольга Роєнко, креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!  

Партнери: Royenko Agency

Speakers

1 / 1
Ольга Роєнко
Креативна підприємиця, СЕО креативної маркетингової агенції Royenko Agency, партнерка консалтингової компанії hep.partners
Ольга Роєнко

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+38 093 6553922

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: