fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: Aroma Marketing

  • Date: 19/03/2019 (TUE)
  • Time: 17:00 - 19:00
Place:

Ol.factory (вул. Велика Васильківська, 100)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Aroma Marketing. Date: 19 March2019. Time: 17:00 19:00. Place: Ol.factory (вул. Велика Васильківська, 100). Колеги, вітаємо! Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг – відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою. Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але і сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний звязок між людиною і компанією, товаром і магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів та сформувати позитивні асоціації з вашим брендом. Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону та яких помилок треба уникати, при використанні прийомів аромамаркетингу? Про усі ці нюанси ми збираємося розпитати ольфакторного експерта Христину Курганську вже 19 березня на зустрічі Комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації. На вас чекає «дегустація» ароматів від  Ol.factory, welcome drink та квіткові компліменти від REHAU :) Чекаємо на зустрічі! Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!Speakers. Kristina Kurganskaya. Founder and Managing Partner of Ol.factory - Flavor Management Service; olfactory expert. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail [email protected]. Contact Phone. 067 218 27 38.

Колеги, вітаємо!

Арсенал сучасного маркетингу постійно розширюється новим інструментарієм для успішного залучення клієнтів. Аромамаркетинг – відносно новий прийом просування товарів та послуг за допомогою запахів, який вже встиг підтвердити свою ефективність закордоном, але для нашого ринку все ще залишається новинкою.

Сьогодні аромати не тільки створюють комфортну атмосферу, але і сприяють вирішенню бізнес-завдань. За допомогою запаху легко створити емоційний зв’язок між людиною і компанією, товаром і магазином. Правильне використання ароматів може підвищити лояльність клієнтів та сформувати позитивні асоціації з вашим брендом.

Як аромат може працювати на користь саме вашого бізнесу, як підібрати запах в залежності від сезону та яких помилок треба уникати, при використанні прийомів аромамаркетингу? Про усі ці нюанси ми збираємося розпитати ольфакторного експерта Христину Курганську вже 19 березня на зустрічі Комітету з маркетингу Європейської Бізнес Асоціації.

На вас чекає «дегустація» ароматів від  Ol.factory, welcome drink та квіткові компліменти від REHAU 🙂 Чекаємо на зустрічі!

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Чекаємо на вас!

Speakers

1 / 1
Kristina Kurganskaya
Founder and Managing Partner of Ol.factory - Flavor Management Service; olfactory expert
Kristina Kurganskaya

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
067 218 27 38

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: