fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Online-meeting: ”Accounting for stocks and fixed assets destroyed/damaged by the armed aggression of the russian federation”

Finance Audit, Accounting Economists, Finance
  • Date: 02/06/2022 (THU)
  • Language: Ukrainian, Russian
  • Time: 15:00 - 17:00
Place:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-meeting: ”Accounting for stocks and fixed assets destroyed/damaged by the armed aggression of the russian federation”. Date: 02 June2022. Time: 15:00 17:00. Language: Ukrainian, Russian. Place: Microsoft Teams. Починаючи з 24 лютого для багатьох, на жаль, стало актуальним питання обліку/списання запасів та основних засобів, які були знищені/пошкоджені збройною агресією рф. Просимо звернути увагу, що, як виявилося, наразі ДПС виставляє певні умови та обмеження для віднесення вартості знищеного / пошкодженого майна до складу витрат, зокрема, вимагає проведення інвентаризації та отримання сертифіката ТПП (навіть не дивлячись на лист ТПП від 28.02.2022 р. № 2024/02.0-7.1, який визначив збройну агресію рф як обставини непереборної сили). Також є певні особливості й для ПДВ-обліку таких операцій. На зустрічі Anticrisis Economics with EBA Odesa разом з експертами Crowe Mikhailenko поговоримо про: Уцінка основних засобів та нерухомості в нуль - чи є наслідки з ПДВ та з податку на прибуток? Продаж основних засобів та нерухомості з уцінкою – які є ризики для ПДВ та податку на прибуток і як їх знизити? Чи можна списати знищені запаси, розташовані у зоні бойових дій/на тимчасово окупованій території, до інвентаризації? Чи потрібно сплачувати земельний податок, податок на нерухомість на територіях бойових дій/на тимчасово окупованій території? Дебіторська заборгованість, погашення якої під питанням через війну: як обліковувати та чи можна списати? Підключайтесь за цим лінком о 15:00. Слава Україні!Speakers. Vitaliy Smerdov. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Viktoriia Vlasenko. Tax Practice Advisor Crowe Mykhailenko. You can send a question to:. Contact person:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Contact Phone. +380487373883.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Speakers

1 / 2
Vitaliy Smerdov
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Viktoriia Vlasenko
Tax Practice Advisor Crowe Mykhailenko
Vitaliy Smerdov
Viktoriia Vlasenko

You can send a question to:

Contact person:

EBA Odesa

Contact
+380487373883
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: