fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

European Business Association is against the darft law, which foresees the return of shadow import

17/ 01/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація звернулася до народних депутатів України з проханням не допустити прийняття проекту Закону №7484, яким пропонується повернути тіньові схеми ввозу товарів без сплати податків та митних зборів. Наприкінці минулого року компанії-члени Асоціація вітали зміни до Податкового кодексу України, які запровадили додаткові умови для користування податковими привілеями. А саме, для імпорту товарів фізичною особою на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків при перетині кордону залізницею або на автомобілі необхідно (1) перебувати за кордоном не менше ніж 24 години та (2) виїжджати за кордон не частіше одного разу на три дні. Компанії-члени Асоціації вважають, що такі вимоги ліквідують юридичні прогалини, які дозволяють недобросовісним підприємцям ввозити в Україну товари без сплати податків та митних зборів. За інформацією експертів Асоціації, такі підприємці декларують ввезення товарів для особистого користування, але насправді ці товари пізніше реалізуються в Україні з комерційною метою. Вищенаведена норма сприятиме відмежуванню недобросовісних підприємців від людей, що купують товари для власного вжитку. Саме тому Асоціація виступає проти прийняття проекту Закону №7484, який передбачає виключення вимоги щодо перебування за кордоном не менше ніж 24 години як передумови для ввезення товарів на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків та звертається до народних депутатів з проханням не підтримувати даний проект Закону. Вважаємо, що його прийняття може негативно вплинути на боротьбу з незаконним імпортом та ухиленням від сплати податків. Деталі та додаткова експертиза > [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до народних депутатів України з проханням не допустити прийняття проекту Закону №7484, яким пропонується повернути тіньові схеми ввозу товарів без сплати податків та митних зборів.

Наприкінці минулого року компанії-члени Асоціація вітали зміни до Податкового кодексу України, які запровадили додаткові умови для користування податковими привілеями. А саме, для імпорту товарів фізичною особою на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків при перетині кордону залізницею або на автомобілі необхідно (1) перебувати за кордоном не менше ніж 24 години та (2) виїжджати за кордон не частіше одного разу на три дні.

Компанії-члени Асоціації вважають, що такі вимоги ліквідують юридичні прогалини, які дозволяють недобросовісним підприємцям ввозити в Україну товари без сплати податків та митних зборів. За інформацією експертів Асоціації, такі підприємці декларують ввезення товарів для особистого користування, але насправді ці товари пізніше реалізуються в Україні з комерційною метою. Вищенаведена норма сприятиме відмежуванню недобросовісних підприємців від людей, що купують товари для власного вжитку.

Саме тому Асоціація виступає проти прийняття проекту Закону №7484, який передбачає виключення вимоги щодо перебування за кордоном не менше ніж 24 години як передумови для ввезення товарів на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків та звертається до народних депутатів з проханням не підтримувати даний проект Закону. Вважаємо, що його прийняття може негативно вплинути на боротьбу з незаконним імпортом та ухиленням від сплати податків.

Деталі та додаткова експертиза > [email protected].

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: