fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Women’s Club: Driving Changes

28/ 08/ 2019
    Енергія генерує енергію! Керуючись цим правилом, наприкінці серпня ми влаштували спеціальну зустріч EBA Women’s Club: Driving Changes, аби увійти в новий сезон з новими силами та натхненням. Саме це й подарували учасницям зустрічі, поділившись своїми історіями, наші неймовірні спікери Інга Андрєєва, генеральний директор Mastercard, Катерина Рожкова, перший заступник Голови Національного банку України, та Валерія Бондаренко, керуючий партнер FONDY. Модерувала захід Катерина Дерменжі, керівник департаменту з організації проектів та заходів Європейської Бізнес Асоціації. Милуючись панорамою Києва з висоти 20-го поверху готелю Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska більше двох годин ми спілкувались про жіноче лідерство, перепони на шляху до успіху, принципи в роботі та особистий досвід. Неможливо передати усі поради та інсайти, але ми спробуємо: Неможливо встигнути все, але важливо робити те, що любиш, тільки тоді можна втримувати баланс. Якщо робота для тебе в кайф – це і є твоє життя, але важливо інтегрувати сім’ю у свою роботу. Дітям важливо і цікаво знати, куди йде мама і що вона робить, вони починають більше поважати і відчувати єдність з батьками, адже робота велика частина життя сучасної людини. Важливо цінувати проміжні результати. Якщо ставити лише великі цілі – легко вигоріти на шляху. Треба вміти радіти маленьким перемогам, отримувати задоволення від кожного, навіть невеликого досягнення. Наразі панує світ можливостей, головне – не боятись. Спробувати, проаналізувати твоє/не твоє, змінити, навіть в рамках компанії. Горизонтальні зміни - тренд сучасного світу. Ми всі маємо право на помилку, важливо діяти. Спорт дисциплінує!  Залишайте час на релакс, навіть у шкоду всьому, хоч би й сну. І ніколи не шкодуйте про те, чого не зробили. Ми щиро дякуємо нашим партнерам, без яких цей захід не відбувся - за сприяння в реалізації та всебічну підтримку головним партнерам заходу компанії FONDY - Универсальная Платежная Платформа та European Women Payments Network - загальноєвропейській платформі, яка об’єднує жінок зі сфери FinTech для спілкування, обміну досвідом, натхнення та взаємодопомоги. За гостинний прийом дякуємо Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, за напої компаніям Coca-Cola Ukraine та PAVA, за приємні подарунки гостям та спікерам Yves Rocher Ukraine, за допомогу з логістикою 2Amovers і за організацію зустрічі гостей Argus Group of Companies. Головний партнер у партнерстві з Партнери       
01/

 

Енергія генерує енергію! Керуючись цим правилом, наприкінці серпня ми влаштували спеціальну зустріч EBA Women’s Club: Driving Changes, аби увійти в новий сезон з новими силами та натхненням. Саме це й подарували учасницям зустрічі, поділившись своїми історіями, наші неймовірні спікери Інга Андрєєва, генеральний директор Mastercard, Катерина Рожкова, перший заступник Голови Національного банку України, та Валерія Бондаренко, керуючий партнер FONDY. Модерувала захід Катерина Дерменжі, керівник департаменту з організації проектів та заходів Європейської Бізнес Асоціації.

Милуючись панорамою Києва з висоти 20-го поверху готелю Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska більше двох годин ми спілкувались про жіноче лідерство, перепони на шляху до успіху, принципи в роботі та особистий досвід. Неможливо передати усі поради та інсайти, але ми спробуємо:

Неможливо встигнути все, але важливо робити те, що любиш, тільки тоді можна втримувати баланс. Якщо робота для тебе в кайф – це і є твоє життя, але важливо інтегрувати сім’ю у свою роботу. Дітям важливо і цікаво знати, куди йде мама і що вона робить, вони починають більше поважати і відчувати єдність з батьками, адже робота велика частина життя сучасної людини.
Важливо цінувати проміжні результати. Якщо ставити лише великі цілі – легко вигоріти на шляху. Треба вміти радіти маленьким перемогам, отримувати задоволення від кожного, навіть невеликого досягнення.
Наразі панує світ можливостей, головне – не боятись. Спробувати, проаналізувати твоє/не твоє, змінити, навіть в рамках компанії. Горизонтальні зміни – тренд сучасного світу. Ми всі маємо право на помилку, важливо діяти.
Спорт дисциплінує! 
Залишайте час на релакс, навіть у шкоду всьому, хоч би й сну.
І ніколи не шкодуйте про те, чого не зробили.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам, без яких цей захід не відбувся – за сприяння в реалізації та всебічну підтримку головним партнерам заходу компанії FONDY – Универсальная Платежная Платформа та European Women Payments Network – загальноєвропейській платформі, яка об’єднує жінок зі сфери FinTech для спілкування, обміну досвідом, натхнення та взаємодопомоги.

За гостинний прийом дякуємо Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, за напої компаніям Coca-Cola Ukraine та PAVA, за приємні подарунки гостям та спікерам Yves Rocher Ukraine, за допомогу з логістикою 2Amovers і за організацію зустрічі гостей Argus Group of Companies.

Головний партнер

у партнерстві з

Партнери

    

 

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: