fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA and Raiffeisen Bank Aval are launching a joint small business education program

16/ 09/ 2019
  Райффайзен Банк Аваль спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Усього в рамках програми заплановано п’ять  лекцій для представників малого бізнесу у Львові (3.10), Харкові (17.10), Дніпрі (31.10), Одесі (14.11) та в Києві (28.11). У Києві, Львові та Харкові обговорюватимуться питання сучасного digital-маркетингу в системі продажів за участю провідного бізнес-тренера Олени Ткачук, голови правління компанії Citrine DMA та засновниці Instaschool Ukraine. А в Одесі та Дніпрі учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», будуть розбиратися з актуальними питаннями оподаткування ФОП, що стосуються сфери  малого та середнього бізнесу. Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону в різних містах. Чекаємо вас на SME Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу. Головний партнер

Райффайзен Банк Аваль спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Усього в рамках програми заплановано п’ять  лекцій для представників малого бізнесу у Львові (3.10), Харкові (17.10), Дніпрі (31.10), Одесі (14.11) та в Києві (28.11).

У Києві, Львові та Харкові обговорюватимуться питання сучасного digital-маркетингу в системі продажів за участю провідного бізнес-тренера Олени Ткачук, голови правління компанії Citrine DMA та засновниці Instaschool Ukraine.

А в Одесі та Дніпрі учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», будуть розбиратися з актуальними питаннями оподаткування ФОП, що стосуються сфери  малого та середнього бізнесу.

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону в різних містах.

Чекаємо вас на SME Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу.

Головний партнер

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: