fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Online Quest: Team Effort

21/ 04/ 2020
  Мабуть, більшість з нас вже звикли до роботи у дистанційному режимі. Але хіба це має завадити весело проводити час, не порушуючи правил карантину? Саме для цього ми провели першу гру EBA Online Quest! Чудова можливість розважитись та довести, що ваша команда вміє злагоджено працювати навіть на відстані. Безцінні години домашніх кіномарафонів під час карантину не пройшли дарма, і кіно та серіали 🎬 стали спеціальною темою для нашого першого онлайн-квесту разом з Замкнені / Взаперти / Locked! До нас приєдналися 68 команд з поціновувачів екранного мистецтва, щоб вирішити усі головоломки 🧩 Дякуємо всім учасникам за запальну гру і до нових зустрічей! 😉

Мабуть, більшість з нас вже звикли до роботи у дистанційному режимі. Але хіба це має завадити весело проводити час, не порушуючи правил карантину? Саме для цього ми провели першу гру EBA Online Quest! Чудова можливість розважитись та довести, що ваша команда вміє злагоджено працювати навіть на відстані.

Безцінні години домашніх кіномарафонів під час карантину не пройшли дарма, і кіно та серіали 🎬 стали спеціальною темою для нашого першого онлайн-квесту разом з Замкнені / Взаперти / Locked!

До нас приєдналися 68 команд з поціновувачів екранного мистецтва, щоб вирішити усі головоломки 🧩

Дякуємо всім учасникам за запальну гру і до нових зустрічей! 😉

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: