fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Online Quest: A Smart Play

22/ 01/ 2021
  Закінчення свят не привід сумувати, а тим паче – припиняти мандрувати, подумали ми і запропонували членам Асоціації відправитись у космічну подорож. 21 січня відбувся перший у цьому році EBA Online Quest, участь в якому могли взяти всі охочі. Для цього потрібно було зібрати по одній команді від кожної компанії. Так, у вчорашньому змаганні були представлені 42 команди! від компаній-членів Асоціації. Першими дістались призначення МакДональдз Team, Ті самі з CFC, Індивіди, ACCA та Shell.Чорне золото. Серед гравців було багато тих, хто брав участь у наших он-лайн квестах минулого року та яким добре відома механіка. Ми також були раді вітати нових учасників, які дуже швидко зорієнтувались у грі. Протягом кількох годин команди змагались у знаннях з астрономії, історії космічних досліджень, галактичної поп-культури та навіть астрології. Усього на гравців чекало 18 питань, для розв’язання яких можна було скористатись 2 підказками. Тим, кому вдавалось вказати правильну відповідь без підказок – нараховувались додаткові бали. Важливою була і швидкість проходження кожного завдання. Як спілкуватись між собою гравці обирали самостійно. Лідерами уподобань залишились вже звичні Zoom і MS Team.. Цей насичений вечір не відбувся без участі постійних партнерів та давніх друзів Асоціації – компанії Smart Event. Вже понад 10 років вони спеціалізуються на проведенні квестів та тімбілдінгів за безліччю напрямів: автомобільні, VR, арт, тренінги і корпоративні заходи, а ще – відкриті інтелектуальні змагання Pub Quiz. Ми дякуємо партнерам та гравцям і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі. Партнер події 

Закінчення свят не привід сумувати, а тим паче – припиняти мандрувати, подумали ми і запропонували членам Асоціації відправитись у космічну подорож. 21 січня відбувся перший у цьому році EBA Online Quest, участь в якому могли взяти всі охочі. Для цього потрібно було зібрати по одній команді від кожної компанії.

Так, у вчорашньому змаганні були представлені 42 команди! від компаній-членів Асоціації. Першими дістались призначення МакДональдз Team, Ті самі з CFC, Індивіди, ACCA та Shell.Чорне золото. Серед гравців було багато тих, хто брав участь у наших он-лайн квестах минулого року та яким добре відома механіка. Ми також були раді вітати нових учасників, які дуже швидко зорієнтувались у грі.

Протягом кількох годин команди змагались у знаннях з астрономії, історії космічних досліджень, галактичної поп-культури та навіть астрології. Усього на гравців чекало 18 питань, для розв’язання яких можна було скористатись 2 підказками. Тим, кому вдавалось вказати правильну відповідь без підказок – нараховувались додаткові бали. Важливою була і швидкість проходження кожного завдання. Як спілкуватись між собою гравці обирали самостійно. Лідерами уподобань залишились вже звичні Zoom і MS Team..

Цей насичений вечір не відбувся без участі постійних партнерів та давніх друзів Асоціації – компанії Smart Event. Вже понад 10 років вони спеціалізуються на проведенні квестів та тімбілдінгів за безліччю напрямів: автомобільні, VR, арт, тренінги і корпоративні заходи, а ще – відкриті інтелектуальні змагання Pub Quiz.

Ми дякуємо партнерам та гравцям і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі.

Партнер події 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: