fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Networking evening

18/ 05/ 2021
    Сучасний світ сповнений викликів, і комунікації не виключення. Тож ми вирішили зробити ставку на креативність і запропонували поєднати корисне з приємним учасникам EBA Networking evening, який відбувся 18 травня у новому просторі UNIT City – Nest HUB. Разом з Ольгою Шаповаловою, HR BP ISSP вони не тільки знайомились між собою, але і дізнались як генерувати круті ідеї, самостійно та в команді, чим брейнстормінг відрізняється від бодістормінгу та чому завжди варто ставити усе під сумнів. Зануритись ще більше у питання ви зможете цієї осені, на програмі розвитку з критичного мислення. Учасники отримали не тільки корисні знання, але і приємні подарунки від наших партнерів UNIT.City та Баланс Бизнес Букс. Ми також дякуємо за постійну підтримку і гарний настрій наших гостей Jack Daniels Tennessee Whiskey, Nestlé і Coca-Cola Ukraine. Із нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!
01/

 

Сучасний світ сповнений викликів, і комунікації не виключення. Тож ми вирішили зробити ставку на креативність і запропонували поєднати корисне з приємним учасникам EBA Networking evening, який відбувся 18 травня у новому просторі UNIT City – Nest HUB.

Разом з Ольгою Шаповаловою, HR BP ISSP вони не тільки знайомились між собою, але і дізнались як генерувати круті ідеї, самостійно та в команді, чим брейнстормінг відрізняється від бодістормінгу та чому завжди варто ставити усе під сумнів. Зануритись ще більше у питання ви зможете цієї осені, на програмі розвитку з критичного мислення.

Учасники отримали не тільки корисні знання, але і приємні подарунки від наших партнерів UNIT.City та Баланс Бизнес Букс. Ми також дякуємо за постійну підтримку і гарний настрій наших гостей Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, Nestlé і Coca-Cola Ukraine. Із нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Speakers

1 / 1
Olga Shapovalova
Certified Business and Life Coach by Master Coach Ukraine (EMCC), 10 years of working with innovative projects and teams
Olga Shapovalova

Partners

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: