fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Networking Evening

09/ 03/ 2021
    🤩 Сталося те, чого всі так довго чекали – повернення традиційного формату EBA Networking Evening! Все за класикою - живе спілкування, обмін візитками та нові надихаючі знайомства! 🙋‍♀️ Ми були дуже раді знову усіх бачити наживо та дізнатися про останні новини в житті нашої спільноти. Звісно, вечір був би не таким чудовим без надійної команди підтримки наших партнерів. Дякуємо Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre за неймовірну локацію, Nestlé за солодкі гостинці, Jack Daniels Tennessee Whiskey та Coca-Cola Ukraine за освіжаючі напої, а також ЖгарЙоу Event Agency за гарний настрій та позитивні емоції!
01/

 

🤩 Сталося те, чого всі так довго чекали – повернення традиційного формату EBA Networking Evening! Все за класикою – живе спілкування, обмін візитками та нові надихаючі знайомства!

🙋‍♀️ Ми були дуже раді знову усіх бачити наживо та дізнатися про останні новини в житті нашої спільноти. Звісно, вечір був би не таким чудовим без надійної команди підтримки наших партнерів. Дякуємо Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre за неймовірну локацію, Nestlé за солодкі гостинці, Jack Daniel’s Tennessee Whiskey та Coca-Cola Ukraine за освіжаючі напої, а також ЖгарЙоу Event Agency за гарний настрій та позитивні емоції!

Partners

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: