fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

The EBA emphasizes the need to resolve the issue of a “single window” at the customs

30/ 07/ 2018
  Скорочення кількості контролюючих органів на митниці, передбачуваність та зрозумілість процедур, зменшення часу митного оформлення товарів – ці питання допоможе вирішити врегулювання механізму «єдиного вікна». Відповідний законопроект щодо «єдиного вікна» №7010 було прийнято Верховною Радою 5 липня, але 27 липня накладено вето Президентом України. Питання викликали зміни до Законів України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» та «Про державну підтримку сільського господарства України». Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.  «Наша Асоціація підтримує основну ідею законопроекту. Шкода що через деякі правки, які були внесенні в цей закон  під час останнього голосування в ВРУ, прийняття його дещо затягується. В даному випадку, вето Президента зрозуміле.  В той же час, питання оптимізації контролюючих процедур та прозорості на митниці стають все більш актуальними для бізнесу, щоб відкрито та якісно працювати. І я дуже сподіваюсь законопроект вдасться прийняти максимально оперативно», - наголосила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко. Нагадаємо, відповідно до законопроекту №7010, перевірку всіх дозвільних документів будуть здійснювати посадові особи на митниці. Перевірку рівня радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів – Державна прикордонна служба. Раніше це входило до функціоналу Державної екологічної інспекції. Крім того, санітарно-епідеміологічна експертиза як дозвільний документ для імпорту ліквідується. Санітарно-епідеміологічний нагляд будуть проводити посадовці відповідної служби під час реалізації товарів на території України. Раніше нагляд здійснювався безпосередньо на митному кордоні.

Скорочення кількості контролюючих органів на митниці, передбачуваність та зрозумілість процедур, зменшення часу митного оформлення товарів – ці питання допоможе вирішити врегулювання механізму «єдиного вікна».

Відповідний законопроект щодо «єдиного вікна» №7010 було прийнято Верховною Радою 5 липня, але 27 липня накладено вето Президентом України. Питання викликали зміни до Законів України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» та «Про державну підтримку сільського господарства України». Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України. 

«Наша Асоціація підтримує основну ідею законопроекту. Шкода що через деякі правки, які були внесенні в цей закон  під час останнього голосування в ВРУ, прийняття його дещо затягується. В даному випадку, вето Президента зрозуміле.  В той же час, питання оптимізації контролюючих процедур та прозорості на митниці стають все більш актуальними для бізнесу, щоб відкрито та якісно працювати. І я дуже сподіваюсь законопроект вдасться прийняти максимально оперативно», – наголосила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

Нагадаємо, відповідно до законопроекту №7010, перевірку всіх дозвільних документів будуть здійснювати посадові особи на митниці. Перевірку рівня радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів – Державна прикордонна служба. Раніше це входило до функціоналу Державної екологічної інспекції.

Крім того, санітарно-епідеміологічна експертиза як дозвільний документ для імпорту ліквідується. Санітарно-епідеміологічний нагляд будуть проводити посадовці відповідної служби під час реалізації товарів на території України. Раніше нагляд здійснювався безпосередньо на митному кордоні.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: