fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA HR Committee

08/ 12/ 2017
  У пятницю, 8 грудня учасникики комітету Асоціації управління персоналом зустрілись з представниками Міністерства Соціальної Політики та Державної Служби  Зайнятості України щоб обговорити питання поточної ситуації на ринку праці та зайнятості населення та «відтоку» кваліфікованих кадрів із України. Під час зустрічі було представлено результати дослідження ситуації на ринку праці України.  Згідно цих даних  компанії занепокоєні поточною ситуацією, а саме: Збільшення відтоку персоналу із України. Найчастіше українці виїзжають на роботу до Польші, Канади, Чехії; Проблемою утримання персоналу та «боротьба» за таланти; Проблемою мотивації  працівників та створення умов для залучення кваліфікованих кадрів. Учасники круглого столу вважають, що однією їз основник причин трудової міграції персоналу України є не лише мінімальна заробітня плата, але й відсутність системного соціального забезпечення зі сторони держави. Загострення ситуації на Сході України,  високий рівень інфляції та безробіття, відсутність можливості отримати гідну оствіту та медичні послуги, мінімальна пенсія - все це є важливими факторами над якимим уряд України повинен працювати. До того часу, поки в державі високий рівень корупції, існує тіньовий бізнес, зарплата в конвертах, та високі податки нам буде дуже складно покращити ситуацію в Україні. Немає жодних сумнів, що досвід держав, які на шляху свого розвитку подолали схожі проблеми має стати для України предметом ретельного вивчення та бути використаним для подальшого розвитку нашої  Батьківщини.

У пятницю, 8 грудня учасникики комітету Асоціації управління персоналом зустрілись з представниками Міністерства Соціальної Політики та Державної Служби  Зайнятості України щоб обговорити питання поточної ситуації на ринку праці та зайнятості населення та «відтоку» кваліфікованих кадрів із України.

Під час зустрічі було представлено результати дослідження ситуації на ринку праці України.  Згідно цих даних  компанії занепокоєні поточною ситуацією, а саме:

  • Збільшення відтоку персоналу із України. Найчастіше українці виїзжають на роботу до Польші, Канади, Чехії;
  • Проблемою утримання персоналу та «боротьба» за таланти;
  • Проблемою мотивації  працівників та створення умов для залучення кваліфікованих кадрів.

Учасники круглого столу вважають, що однією їз основник причин трудової міграції персоналу України є не лише мінімальна заробітня плата, але й відсутність системного соціального забезпечення зі сторони держави.

Загострення ситуації на Сході України,  високий рівень інфляції та безробіття, відсутність можливості отримати гідну оствіту та медичні послуги, мінімальна пенсія – все це є важливими факторами над якимим уряд України повинен працювати.

До того часу, поки в державі високий рівень корупції, існує тіньовий бізнес, зарплата в конвертах, та високі податки нам буде дуже складно покращити ситуацію в Україні.

Немає жодних сумнів, що досвід держав, які на шляху свого розвитку подолали схожі проблеми має стати для України предметом ретельного вивчення та бути використаним для подальшого розвитку нашої  Батьківщини.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: