fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Discussion of Methodology for calculation of port duties

23/ 02/ 2018
  Учора експерти Комітету з логістики Асоціації у робочому порядку обговорили та надали Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» свої зауваження та пропозиції до проекту Методики розрахунку ставок портових зборів. На зустрічі бізнесом було висвітлено основні проблемні питання, які потребують вирішення та наголошено на необхідності врахувати при доопрацюванні Проекту Методики  пропозиції надані Асоціацією, адже Методика має, в першу чергу, бути спрямована на розвиток конкурентоспроможності у морських портах України. Ми дякуємо Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» за проведену зустріч, а також сподіваємось, що Методика буде доопрацьована з урахуванням пропозицій Асоціації та обговорена на наступній нашій спільній зустрічі найближим часом!    

Учора експерти Комітету з логістики Асоціації у робочому порядку обговорили та надали Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» свої зауваження та пропозиції до проекту Методики розрахунку ставок портових зборів. На зустрічі бізнесом було висвітлено основні проблемні питання, які потребують вирішення та наголошено на необхідності врахувати при доопрацюванні Проекту Методики  пропозиції надані Асоціацією, адже Методика має, в першу чергу, бути спрямована на розвиток конкурентоспроможності у морських портах України.

Ми дякуємо Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» за проведену зустріч, а також сподіваємось, що Методика буде доопрацьована з урахуванням пропозицій Асоціації та обговорена на наступній нашій спільній зустрічі найближим часом!

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: