fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Dialogue between government and business: the focus of the meeting

04/ 07/ 2018
    Вчора представники Європейської Бізнес Асоціації та інших бізнес-об’єднань в черговий раз зустрілися з Президентом України Петром Порошенком. Декілька годин тривало обговорення стратегічних та поточних питань, що турбують підприємців та потребують особливої уваги з боку глави держави та інших високопосадовців. У своїй промові Президент зупинився на трьох важливих подіях, які відбулися з моменту останньої зустрічі бізнесу та влади у такому ж форматі – це перше засідання Національної інвестиційної ради, міжнародна конференція з питань реформ в Україні у Копенгагені та прийняття довгоочікуваного закону “Про валюту та валютні операції”, який Президент тут же під час зустрічі і підписав. Ще одна визначальна подія останнього часу - створення Антикорупційного суду - на початку червня Верховна Рада ухвалила закон про створення Вищого антикорупційного суду, і Президент висловив сподівання, що до кінця 2018 року цей орган вже розпочне роботу. До того ж, пан Порошенко звернувся до бізнес-спільноти по підтримку введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток і, отримавши згоду більшості присутніх в залі, підписав подання відповідного законопроекту до Верховної Ради.  Також Президент знову анонсував створення нового органу з протидії фінансовим та економічним злочинам - Національного бюро фінансової безпеки, яке матиму суто аналітичний функціонал. Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, від імені присутнього бізнесу подякувала можновладцям за відвертий та постійний діалог та зазначила, що для бізнесу, як і раніше, найважливіше - це рівні та зрозумілі “правила гри”. Серед головних меседжів від імені членів Асоціації Анна Дерев’янко наголосила на такому: Боротьба з тіньовою економікою має стати пріоритетом для Президента, Уряду і Парламенту. Серед інструментів такої боротьби має стати вдосконалення механізму єдиного вікна, запровадження інституту уповноважених економічних операторів, тотальна фіскалізація та простежуваність товару з метою зниження попиту на контрабандну продукцію, упорядкування електронної комерції. Скасування застарілого та неактуального законодавства – модернізація трудового законодавства, щоб відповідало сьогоденню та скасування застарілих норм щодо касової дисципліни. Від імені компаній-членів Асоціації ми щиро дякуємо Дмитру Шимківу за модерацію дискусії та Адміністрації Президента за сприяння проведенню зустрічі. Особлива подяка Петру Порошенку та усім присутнім урядовцям за конструктивний діалог, відкритість та увагу до проблем бізнесу!
01/

 

Вчора представники Європейської Бізнес Асоціації та інших бізнес-об’єднань в черговий раз зустрілися з Президентом України Петром Порошенком. Декілька годин тривало обговорення стратегічних та поточних питань, що турбують підприємців та потребують особливої уваги з боку глави держави та інших високопосадовців.

У своїй промові Президент зупинився на трьох важливих подіях, які відбулися з моменту останньої зустрічі бізнесу та влади у такому ж форматі – це перше засідання Національної інвестиційної ради, міжнародна конференція з питань реформ в Україні у Копенгагені та прийняття довгоочікуваного закону “Про валюту та валютні операції”, який Президент тут же під час зустрічі і підписав. Ще одна визначальна подія останнього часу – створення Антикорупційного суду – на початку червня Верховна Рада ухвалила закон про створення Вищого антикорупційного суду, і Президент висловив сподівання, що до кінця 2018 року цей орган вже розпочне роботу.

До того ж, пан Порошенко звернувся до бізнес-спільноти по підтримку введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток і, отримавши згоду більшості присутніх в залі, підписав подання відповідного законопроекту до Верховної Ради.  Також Президент знову анонсував створення нового органу з протидії фінансовим та економічним злочинам – Національного бюро фінансової безпеки, яке матиму суто аналітичний функціонал.

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, від імені присутнього бізнесу подякувала можновладцям за відвертий та постійний діалог та зазначила, що для бізнесу, як і раніше, найважливіше – це рівні та зрозумілі “правила гри”. Серед головних меседжів від імені членів Асоціації Анна Дерев’янко наголосила на такому:

  • Боротьба з тіньовою економікою має стати пріоритетом для Президента, Уряду і Парламенту. Серед інструментів такої боротьби має стати вдосконалення механізму єдиного вікна, запровадження інституту уповноважених економічних операторів, тотальна фіскалізація та простежуваність товару з метою зниження попиту на контрабандну продукцію, упорядкування електронної комерції.
  • Скасування застарілого та неактуального законодавства – модернізація трудового законодавства, щоб відповідало сьогоденню та скасування застарілих норм щодо касової дисципліни.

Від імені компаній-членів Асоціації ми щиро дякуємо Дмитру Шимківу за модерацію дискусії та Адміністрації Президента за сприяння проведенню зустрічі. Особлива подяка Петру Порошенку та усім присутнім урядовцям за конструктивний діалог, відкритість та увагу до проблем бізнесу!

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: