fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Благодійна акція «ТЕПЛА ЗИМА» до дня св. Миколая від БФ “Благомай”

08/ 11/ 2023
  Європейська Бізнес Асоціація разом з благодійним фондом Благомайзапускає благодійну акцію «ТЕПЛА ЗИМА». Головна мета акції забезпечити дітей сиріт, дітей позбавлених дитячого піклування та дітей які постраждали від війни в Україні всим необхідним для того, щоб відчувати себе комфортно цієї зими. В рамках підготовки до можливих блекаутів та холодної зими фонд Благомай отримує запити від дитячих будинків, інтернатів, центрів для ВПО та прифронтових громад на забезпечення дітей в цих закладах обігрівачами, електро- генераторами, теплими речами, ковдрами, взуттям та ін. До дня св. Миколая у всіх небайдужих є можливість принести радість дітям і стати частиною доброї справи. І Ваша компанія і Ви особисто можете приєднатися до збору, який допоможе закрити зимові потреби дітей. Роблячи пожертви, Ви даєте змогу нам дарувати дітям краще дитинство та майбутнє! Давайте разом подбаємо про те, щоб кожна дитина стала трохи щасливішою у день св. Миколая! Доєднатись до благодійної акції та уточнити будь які деталі можна зв’язавшись з представником фонду: +38-067-216-99-55 +38-096-366-97-90 [email protected]

Європейська Бізнес Асоціація разом з благодійним фондом Благомайзапускає благодійну акцію «ТЕПЛА ЗИМА».

Головна мета акції забезпечити дітей сиріт, дітей позбавлених дитячого піклування та дітей які постраждали від війни в Україні всим необхідним для того, щоб відчувати себе комфортно цієї зими.

В рамках підготовки до можливих блекаутів та холодної зими фонд Благомай отримує запити від дитячих будинків, інтернатів, центрів для ВПО та прифронтових громад на забезпечення дітей в цих закладах обігрівачами, електро- генераторами, теплими речами, ковдрами, взуттям та ін.

До дня св. Миколая у всіх небайдужих є можливість принести радість дітям і стати частиною доброї справи. І Ваша компанія і Ви особисто можете приєднатися до збору, який допоможе закрити зимові потреби дітей.

Роблячи пожертви, Ви даєте змогу нам дарувати дітям краще дитинство та майбутнє! Давайте разом подбаємо про те, щоб кожна дитина стала трохи щасливішою у день св. Миколая!

Доєднатись до благодійної акції та уточнити будь які деталі можна зв’язавшись з представником фонду:

+38-067-216-99-55
+38-096-366-97-90
[email protected]

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: