fbpx

Business welcomes the completion of the competition for the post of Head of the Customs

26/ 06/ 2019

Європейська Бізнес Асоціація вітає результати конкурсу на посаду глави Державної митної служби.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Перед новообраним керівником митниці стоїть чимало викликів, адже зміни потребуватимуть сміливих рішень та роботи на результат. Сподіваюсь, вибір буде зроблено саме на користь якості та прозорості. Ми в Асоціації вже неодноразового говорили, що для бізнесу дуже важлива комунікація та якість сервісів, які надаються державними структурами. І саме в цьому аспекті у бізнесу часто виникали питання до митниці. Дуже хочеться вірити, що скоро в країні запрацює дійсно прозора митниця, а всі сервіси будуть максимально зрозумілими та корисними для бізнесу тим паче, що Максим Нефьодов на посаді в Мінекономрозвитку має досить хорошу репутацію.

Так, серед пропозицій, які були розроблені бізнесом на 2019 рік в контексті митних питань та варті уваги нового очільника є дотримання процедури «єдиного вікна», гармонізація митного законодавства України із законодавством ЄС, впровадження інституту авторизованого економічного оператора. Крім того, увага до процедури нетарифного регулювання на кордні, запровадження NSTC (нової комп’ютеризованої системи транзиту вантажів) та впровадження зрозумілої процедури митного оформлення ввозу особистих речей.

Водночас, бізнес сподівається на припинення практики застосування індикативних цін за 2008 рік при визначенні теперішньої митної вартості товарів та завчасного інформування про зміни в нормативно-правовому полі митної служби.

Зі свого боку, бізнес-спільнота готова всіляко підтримувати прогресивні зміни в контексті реформування роботи митниці.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Add comment

E-mail is already registered on the site. Please use the Login form or enter another.

You entered an incorrect username or password

Sorry, you must be logged in to post a comment.
Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: