fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Business welcomes the abolition of the limit for the repatriation of dividends

10/ 07/ 2019
  З 10 липня 2019 року бізнес з іноземним капіталом більше не обмежений лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні в розмірі 12 млн євро на місць для однієї юридичної особи.  Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації позитивно відзначають та вітають це значне послаблення. Воно дасть змогу виплатити іноземним інвесторам та власникам дивіденди та сприятиме покращенню інвестиційного іміджу України.  Бізнес-спільнота протягом тривалого часу наголошувала на необхідності прийняття цього важливого для бізнесу рішення, зокрема, в частині виконання Дорожньої карти валютної лібералізації.  Сподіваємось на подальше послаблення валютних обмежень та забезпечення вільного руху капіталу. Нагадаємо, Верховна Рада схвалила Закон «Про валюту та валютні операції» 21 червня 2018 року. Україна отримала кардинально новий та прогресивний закон. І сподіваємось, імплементація його положень забезпечить максимально прозорі, безпечні умови для ведення бізнесу та поліпшить імідж країни для потенційних інвесторів. 

З 10 липня 2019 року бізнес з іноземним капіталом більше не обмежений лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні в розмірі 12 млн євро на місць для однієї юридичної особи

Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації позитивно відзначають та вітають це значне послаблення. Воно дасть змогу виплатити іноземним інвесторам та власникам дивіденди та сприятиме покращенню інвестиційного іміджу України. 

Бізнес-спільнота протягом тривалого часу наголошувала на необхідності прийняття цього важливого для бізнесу рішення, зокрема, в частині виконання Дорожньої карти валютної лібералізації. 

Сподіваємось на подальше послаблення валютних обмежень та забезпечення вільного руху капіталу.

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила Закон «Про валюту та валютні операції» 21 червня 2018 року. Україна отримала кардинально новий та прогресивний закон. І сподіваємось, імплементація його положень забезпечить максимально прозорі, безпечні умови для ведення бізнесу та поліпшить імідж країни для потенційних інвесторів. 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: