fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Business welcomes the proposed reduction of tariffs for gas transportation

29/ 11/ 2018
  27 листопада 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було схвалено для подальшого опублікування та обговорення проект Постанови НКРЕКП «Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП». Проектом Постанови передбачено зниження тарифів на транспортування газу газотранспортною системою в два рази. Так, для транскордонних точок входу з 12,5 дол. до 6,1 дол. за тис. м. куб. Для транскордонних точок виходу передбачено зниження в два рази в залежності точки виходу з ГТС. Таким чином, компанії-імпортери зможуть значно скоротити видатки на транспортування природного газу. Асоціація вітає можливе запровадження нових знижених тарифів. Сподіваємось, опублікований для обговорення текст проекту постанови буде містити вище згадані пропозиції щодо зниження тарифів на транспортування газу і питання буде врегульовано до кінця 2018 року.

27 листопада 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було схвалено для подальшого опублікування та обговорення проект Постанови НКРЕКП «Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП».

Проектом Постанови передбачено зниження тарифів на транспортування газу газотранспортною системою в два рази. Так, для транскордонних точок входу з 12,5 дол. до 6,1 дол. за тис. м. куб. Для транскордонних точок виходу передбачено зниження в два рази в залежності точки виходу з ГТС. Таким чином, компанії-імпортери зможуть значно скоротити видатки на транспортування природного газу.

Асоціація вітає можливе запровадження нових знижених тарифів. Сподіваємось, опублікований для обговорення текст проекту постанови буде містити вище згадані пропозиції щодо зниження тарифів на транспортування газу і питання буде врегульовано до кінця 2018 року.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: