fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Бізнес вітає новообраних очільників Парламенту та Уряду

29/ 08/ 2019
  Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України Європейська Бізнес Асоціація вітає нового голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова та нового Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з обранням на посади. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Перед новими очільниками Парламенту та Уряду стоїть ряд викликів та завдань. Водночас, бізнес сподівається, що політика відкритості до прозорого бізнесу та діалог продовжуватиметься. Адже лише спільно ми зможемо дати поштовх розвитку економіки, посилити зростання та залучити нові іноземні інвестиції в країну. А сьогодні хочу побажати новим керівникам невичерпного ентузіазму та оптимізму в нелегкій, але важливій державній діяльності. Пріоритети ж бізнесу залишаються незмінними і про них вже неодноразово йшла мова. Найближчим часом бізнес-спільнота поділиться своїми пропозиціями. І, сподіваємось, новій команді вдасться досягти відчутних результатів в питанні реформування країни, адже вона дійсно має високий рівень довіри як у бізнесу, так і в суспільстві в цілому.
Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України

Європейська Бізнес Асоціація вітає нового голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова та нового Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з обранням на посади.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Перед новими очільниками Парламенту та Уряду стоїть ряд викликів та завдань. Водночас, бізнес сподівається, що політика відкритості до прозорого бізнесу та діалог продовжуватиметься. Адже лише спільно ми зможемо дати поштовх розвитку економіки, посилити зростання та залучити нові іноземні інвестиції в країну. А сьогодні хочу побажати новим керівникам невичерпного ентузіазму та оптимізму в нелегкій, але важливій державній діяльності.

Пріоритети ж бізнесу залишаються незмінними і про них вже неодноразово йшла мова. Найближчим часом бізнес-спільнота поділиться своїми пропозиціями. І, сподіваємось, новій команді вдасться досягти відчутних результатів в питанні реформування країни, адже вона дійсно має високий рівень довіри як у бізнесу, так і в суспільстві в цілому.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: